Lady Boss

Lady Boss - Jackie Collins | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jackie Collins
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lady Boss.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lady Boss ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jackie Collins. Číst Lady Boss Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lucy Santangelová je zpět a právě ona je Lady Boss. Lucky je divoká, nemilosrdná, nebezpečná a zároveň neodolatelně krásná, dcera neslavně proslulého Gina Santangela. Nyní usiluje o další úspěch, tentokrát ze všech největší - o kontrolu nad předním hollywoodským filmovým studiem, o lidí v této branži, kontrolu nad osudem nejbohatších. V knize nám autorka odhaluje životy a lásky hollywoodských hvězd a zvedá pokličku nad městem, kde touhy a ambice jsou drogou ze všech největší. Otřesná odhalení života těchto lidí naplňují každou stránku a jsou zárukou kvality tohoto bestselleru.


...ady Boss的工作环境。立即免费加入领英。看看您认识哪些Lady Boss员工,利用人脉力量,成功应聘职位。关于我们 Lady Boss is a financial services company based out of 501 Craft Ln Ne, Hartselle, Alabama, United States ... Lady Gaga_百度百科 ... . With Kim Delaney, Jack Scalia, Alan Rachins, Phil Morris. The story of Lucky Santangelo taking over a movie studio in Hollywood called "Panther Studios. Canva Templates, Business Branding and Pinterest ... Lady Boss | 领英 ... . Canva Templates, Business Branding and Pinterest ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY