Legionář a sněžná žena

Legionář a sněžná žena - Dana Emingerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Emingerová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Legionář a sněžná žena.pdf


Chcete si knihu přečíst?Legionář a sněžná žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Emingerová. Číst Legionář a sněžná žena Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zábavné povídky o svérázném stoletém dědečkovi, sepsané jeho vnučkou, známou publicistkou a spisovatelkou Danou Emingerovou. Dědeček, bývalý legionář, byl neřízená střela, samorost, pro něhož nebylo nic nemožného, uznávaný vynálezce s mnoha patenty i spisovatel, jemuž nikdy nevydali ani řádku. Muž zatracený komunisty a později jako vědec-amatér omilostněný Lomonosovovou univerzitou, který se dožil sta let a soutěží s posledními třemi spolužáky aspoň o to, kdo koho přežije... Příběhy plné lásky a humoru doprovázejí originální, úsměvné koláže herce a architekta Davida Vávry, duchovního otce Divadla Sklep.


... a sněžná žena Autor: Emingerová, Dana Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020426833 ISBN: 978-80-204-2683-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 14,2 × 19,5 cm Rok vydání: 2012 (2 ... Syrové zápisky mého dědy z 1. světové války - Blog iDNES.cz ... . vydání) Dědeček, bývalý legionář, byl neřízená střela, samorost, pro něhož nebylo nic nemožného, uznávaný vynálezce s mnoha patenty i spisovatel, jemuž nikdy nevydali ani řádku. Muž zatracený komunisty a pozděj i jako vědec-amatér omilostněný Lomonosovovou univerzitou, který se dožil sta let a soutěží s posledními ... Kniha: Legionář a sněžná žena - Dana Eminger ... Kniha: Legionář a sněžná žena - Dana Emingerová | Knihy.ABZ.cz ... . Muž zatracený komunisty a pozděj i jako vědec-amatér omilostněný Lomonosovovou univerzitou, který se dožil sta let a soutěží s posledními ... Kniha: Legionář a sněžná žena - Dana Emingerová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Hledáte Legionář a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY