Škola na okraji města

Škola na okraji města - Jana Maternová (Burčíková) | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Maternová (Burčíková)
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola na okraji města.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola na okraji města ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Maternová (Burčíková). Číst Škola na okraji města Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autismus, romské děti, mentální postižení, fyzické postižení, děti rodičů, kteří nejsou schopni naučit je žít tak, jak si žádá společnost, zneužívání… Témata, o nichž se hovoří jen s opatrností. V knize se všechna tato témata setkávají v jednom nevelkém baráku a musí se tam vejít! Neuvěřitelné? Skutečné! Věřte, že této knize se dá věřit. Je až surově pravdivá, přesto zvláštním způsobem něžná. Není mnoho možností, jak na vlastní kůži prožít školní rok ve „zvláštní“ škole. Tady máte vzácnou příležitost.


...ádné opatření Mateřské školy Na Okraji k provozu školy od 25 ... Škola na okraji města | KNIHCENTRUM.cz ... .5. do 30.6.2020 vydávám mimořádné opatření v souvislosti s ochranou dětí a zaměstnanců a v souvislosti s prevencí nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění Covid 19, způsobené novým koronavirem Sars-CoV-2, Škola na okraji města Autor: Maternová (Burčíková), Jana Nakladatel: OFTIS EAN: 9788074054587 ISBN: 978-80-7405-458-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Objednávejte knihu Škola na okraji města v internetov ... Přehled dílů — Nemocnice na kraji města — Česká televize ... . vydání) Objednávejte knihu Škola na okraji města v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Škola na okraji města od Jana Maternová Burčíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY