Ve stínu sestry

Ve stínu sestry - Jane Fallon | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jane Fallon
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu sestry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve stínu sestry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Fallon. Číst Ve stínu sestry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Celý život žila Abi ve stínu své úspěšné starší sestry. Cleo měla všechno: krásu, majetek, šťastnou rodinu, kariéru žádané modelky. Jen na mladší sestru jí posledních dvacet let nezbýval čas… A tak když Abi dostane pozvání, aby strávila léto se sestřinou rodinou v jejím londýnském domě, dlouho se nerozmýšlí. Možná se Cleo doopravdy stýská a chce navázat zpřetrhané vztahy z dětství. Jenže léto se sestrou se od samého začátku vyvíjí jinak, než si Abi představovala. Připraví ji o pár iluzí, ale přinese spoustu nového a zvláštního, kromě jiného i nečekanou otázku: Kdo je doopravdy ta úspěšná a dokonalá sestra a kdo černá ovce rodiny? Další román úspěšné britské spisovatelky a televizní producentky Jane Fallonové se zamýšlí nad tím, nakolik lidský vzhled ovlivňuje život člověka, jeho vlastnosti a chování okolí, a přináší příběh s romantickými prvky novodobé pohádky o Popelce.


...l minisérie Ve stínu Slunečnice: Reportéři Seznamu mapují dění v domově seniorů v Ostravě ... Ve stínu sestry | Baronet.cz ... . Silná výpověď pečovatelky Gabriely Lhoťanové. ... Seznamu s názvem „Ve stínu Slunečnice" se seznámíte s výpovědí pečovatelky Lhoťanové, reakcí vrchní sestry i výpovědí syna jedné z ubytovaných seniorek. Ve stínu sestry je kniha jak už sám název napovídá o dvou sestrách, která je každá jiná a jedna závidí druhé, i když na první pohled tomu tak není. Příběh nás provází každodenním životem, ve kterém žije mnoho z nás a někdy si ani neu ... Ve stínu sestry - Jane Fallon | Databáze knih ... . Příběh nás provází každodenním životem, ve kterém žije mnoho z nás a někdy si ani neuvědomíme, že podobné osudy se naskytnou i u nás. Jeden muž a dve ženy. Tie ženy trpia v rukách jedného a toho istého muža. A tie ženy sú sestry. Tá staršia má pocit, že celý svoj život žije v tieni tej mladšej. Keď sa tá mladšia...SOUVISEJÍCÍ KNIHY