151 dní Pacifickou hřebenovkou

151 dní Pacifickou hřebenovkou - Lucie Kutrová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Kutrová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
151 dní Pacifickou hřebenovkou.pdf


Chcete si knihu přečíst?151 dní Pacifickou hřebenovkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Kutrová. Číst 151 dní Pacifickou hřebenovkou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lucie je holka, která si plní přání, holka, která je odhodlaná jít za svým snem, a holka, která se rozhodla projít Pacific Crest Trail, dle spousty lidí nejnáročnější dálkovou pěší trasu na světě, vedoucí z Kalifornie přes Oregon a Washington až ke kanadským hranicím (4 300 km). A povedlo se jí to. A přežila to. A že to párkrát bylo o vlásek. A ve své knize nepíše jen o tom, jaké to bylo, jít bez přípravy divočinou, ale taky o tom, jak taková věc člověka změní. A že když se pro něco rozhodnete a zatnete zuby, dokážete všechno. A ještě se u toho hodně naučíte, dost se nasmějete, najdete pravá přátelství a možná i lásku.


... Pacifickou hřebenovkou Autor: Kutrová, Lucie Nakladatel: Universum EAN: 9788076177000 ISBN: 978-80-7617-700- Originál: 151 dní Pacifickou hřebenovkou Ilustrace: Zachová, Michaela Popis: Elektronická kniha, 392 stran, bez zabezpečení DRM, 11,9 MB ePUB, 21,8 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Hledáte 151 dní Pacifickou hřebenovkou - Dobrodružství Holky s bucket listem od Lucie Kutrová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... 151 dní Pacifickou hřebenovkou - Lucie Kutrová | Knihy.ABZ.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Skrátka 151 dní Pacifickou hřebenovkou - Dobrodružství Holky s bucket listem ma odnaučil zbytočne fňukať, že sa mi nechce, nevládzem atď. Tešiť sa zo života, plniť si s vierou svoje sny a vážiť si všetky svoje skúsenosti je to najdôležitejšie v živote. Ďakujem Goldielocks ... 151 dní Pacifickou hřebenovkou - Lucie Kutrová | Knihy na ... ... . 33 prodejen po celé ČR Skrátka 151 dní Pacifickou hřebenovkou - Dobrodružství Holky s bucket listem ma odnaučil zbytočne fňukať, že sa mi nechce, nevládzem atď. Tešiť sa zo života, plniť si s vierou svoje sny a vážiť si všetky svoje skúsenosti je to najdôležitejšie v živote. Ďakujem Goldielocks...SOUVISEJÍCÍ KNIHY