Hrob třinácté panny

Hrob třinácté panny - Naďa Horáková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Naďa Horáková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrob třinácté panny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrob třinácté panny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naďa Horáková. Číst Hrob třinácté panny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lada Nevrtalová přijíždí do malé moravské vesnice, aby převzala jako dědictví starou vilu po své pratetě Anně. Dům na samotě je však velmi nevhodné obydlí pro mladou dívku, zvláště když v jeho blízkosti leží opuštěný hřbitov opředený podivnou historií. Lada se brzy přesvědčí o tom, že pověry mají na vesnici stále pevné kořeny a že na nich opravdu může něco být. Velmi podivné, téměř hororové události, které se kolem Lady dějí, vyústí ve vraždu a zdá se, že v ohrožení života je i ona sama. Ovšem najdou se hned tři mužní ochránci, kteří by jí rádi poskytli pomocnou ruku. Lada se ocitá před zásadní životní otázkou, komu věnuje svou důvěru.


...inácté panny 2006; všech 19 knih autora ... Panny pro muze levně | Mobilmania zboží ... . Kniha Hrob třinácté panny je v. Právě čtených: 2x: Přečtených: 113x: Čtenářské výzvě ... Hrob třinácté panny. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně ze Semil Hlavní hrdinka Lada Nevrtalová , zdědí po své pratetě vilu v malé moravské vesničce. Ponurá atmosféra starého domu na samot ... Hrob třinácté panny - Naďa Horáková | Kniha na Alza.cz ... . Ponurá atmosféra starého domu na samotě ... Hrob třinácté panny (978-80-243-8660-7) Kniha - autor Naďa Horáková, 224 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Výjimečný detektivní román plný strhujících zvratů Lada Nevrtalová přijíždí do malé vesnice, aby převzala dědictví po své... Hrob třinácté panny. Vše...SOUVISEJÍCÍ KNIHY