Kmotr z Florencie: Kronika rodu Medicejů

Kmotr z Florencie: Kronika rodu Medicejů - Rainer M. Schröder | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rainer M. Schröder
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kmotr z Florencie: Kronika rodu Medicejů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kmotr z Florencie: Kronika rodu Medicejů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rainer M. Schröder. Číst Kmotr z Florencie: Kronika rodu Medicejů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý svazek medicejské trilogie čtenáře zavádí do Florencie v době života nejvýznačnějšího představitele renesanční dynastie Lorenza I. Medicejského řečeného Nádherný a jeho méně známého bratra Giuliana. Florencie v roce 1476. Marcello Fontana vyrostl v samém centru moci jako kamarád bratrů Lorenza a Giuliana de Medici. Právě proto však nemá nárok milovat dceru prostého řemeslníka Fioru. Ve městě se schyluje k převratu, za nímž stojí silný protivník Medicejů – rodina Pazziů, a Marcello netuší, že do řad nepřátel je zapleten i jeden z jeho příbuzných. Dojde k atentátu na členy rodiny, ale Lorenzovi se podaří uniknout. Jeho pomsta pak bude nemilosrdná.


...te Kronika rodu Medicejů 2 - Kmotr z Florencie od Rainer M ... Kronika rodu Medicejů - Kmotr z Florencie - Rainer M ... ... . Schröder? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kmotr z Florencie Kronika rodu Medicejů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Kronika rodu Medicejů - Kmotr z Florencie Při ... Kronika rodu mediceju 1 | Sleviste.cz ... . ... Kniha Kronika rodu Medicejů - Kmotr z Florencie Přidat komentář. speciale88. 11.01.2019. Jelikož jsem se k prvnímu dílu zatím nedostala nemohu soudit který díl je lepší, ale jak druhý tak třetí mě bavil. ... Kronika rodu Medicejů 2 - Kmotr z Florencie - Schröde...SOUVISEJÍCÍ KNIHY