Léčitel

Léčitel - Marek Vadas | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Vadas
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Léčitel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Léčitel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Vadas. Číst Léčitel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Marek Vadas (* 1971 v Košicích) na svých cestách do rovníkové Afriky získal nejen znalosti místní kultury a zvyků, ale dokonce i důvěru krále jednoho z domorodých kmenů Kamerunu, a stal se jeho poradcem. Vadasovy povídky nás berou na cestu do tropických pralesů, zapadlých vesnic i bujících velkoměst černé Afriky, do míst, kde lidé dosud žijí s duchy, šamany a mytickými bytostmi. V takovém světě si může běloch vyměnit tělo s černochem, muž se přes noc promění v ženu a kuře přichystané k večeři vám zhltne neviditelný pes. Sny, vnuknutí a kouzla zde splývají se skutečností, ale základem je nakonec pokaždé lidská zkušenost – někdy úsměvná, jindy bolestná. Čtenář si postupně zvyká na exotické kulisy černého kontinentu a přitom zjišťuje, co je na těchto příbězích nejpodstatnější: ne to, že jsou africké, ale to, že jsou lidské. Kniha Léčitel získala prestižní cenu Anasoft Litera.


...ed on Dec 2, 2018. více na www.cestyksobe ... Bohuslav Větrovský - Mystika, cesta k léčbě Duše. ... .cz. Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců. Přejeme vám všem mnoho lásky v této ... Bylinář a léčitel Wojnar. 8,118 likes · 306 talking about this. Vyřešte své zdravotní problémy přírodní cestou. Pomohu Vám s výběrem vhodných bylinek a bylinných přípravků. Léčitel: Jindřich Paseka (†77) Pomocí spirály vyhledal v těle postižené místo a následně nemocnému předával energii prostřednictvím tzv. nilského kříže s kruhem. Fotogalerie ... 10 VIP léčitelů: Komu svěřují své zdraví a životy české ... ... . nilského kříže s kruhem. Fotogalerie. 26 fotografií Léčitel Emil Václav Havelka (71) Autor: archiv Blesku, ara. Související články ... Léčitel čte zdravotní a jiné problémy z aury člověka, léčí energií, rukama bez dotyku, léčí fyzické i psychické onemocnění všeh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY