Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény

Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény - David Lacko | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Lacko
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Lacko. Číst Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se skládá ze třinácti tematických esejí z oblasti kognitivní a sociální psychologie i dalších příbuzných vědeckých disciplín. Vzhledem ke své populárně-naučné formě je publikace vhodná nejenom pro studenty a odborníky z oblasti psychologie, ale i pro širokou laickou veřejnost. Autor ve své práci představuje originální a zajímavé psychologické fenomény, které v mnoha ohledech reflektují aktuální celospolečenská témata, přičemž se opírá o početnou zásobu odborných publikací. Čtenář se v knize dočte o Forerově efektu, jenž vysvětluje lidskou tendenci věřit horoskopům, i o fenoménech snažících se pochopit válečná zvěrstva minulého století, jako byl např. holocaust. V dalších částech se čtenář dozví zajímavé informace o podstatě lidského altruismu, o kvantovém vědomí a duši i o tom, proč doopravdy nemá cenu hádat se s hlupákem. V neposlední řadě autor v knize vysvětluje, proč lidé podvádějí, proč se postupně v celospolečenských debatách radikalizují jejich názory, a nabízí řešení, jak tomuto trendu zabránit.


...lupák zůstává hlupákem? - David Lacko ... Proč hlupák zůstává hlupákem? - David Lacko | Knihy Dobrovský ... . Kniha s názvem „Proč hlupák zůstává hlupákem?A další psychologické fenomény" se skládá ze třinácti tematických esejí z oblasti kognitivní a sociální psychologie i dalších příbuzných vědeckých disciplín. Vzhledem ke své populárně-naučné formě je publikace vhodná nejenom pro studenty a odborníky z ... A další psychologické fenomény se zabývá psychologickými jevy, které ovlivňují aktuální politické a socio-kulturní fungování moderní společnosti 21. století. Velice čtivou formou vysvětl ... Nová kniha: Proč hlupák zůstává hlupákem? ... . století. Velice čtivou formou vysvětluje např. manipulativní techniky podvodných prodejců, vysvětluje, proč je pro lidský mozek normální se rozhodovat iracionálně a ... Request PDF | Proč hlupák zůstává hlupákem? A další psychologické fenomény | The book you are holding contains thirteen thematic essays introducing intriguing topics of cog...SOUVISEJÍCÍ KNIHY