Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna

Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna - Neal Asher | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve vzdálených končinách vesmíru a na samé hranici Řádu se komplikovaná hra blíží ke svému vyústění. Tajemná a nebezpečná Penny Royal má stále v patách pronásledovatele, do jejichž čela se dostává Brockle, psychopatická forenzní UI. Brockle porušil svou dobrovolnou vazbu na vězeňské kosmické lodi Tyburn a v očekávání svého posledního výstupu se upgradoval tak, že je teď ještě mocnější a inteligentnější. Ve vesmírné stanici Místnost 101, obří válečné továrně, která vyrobila i Penny Royal, mezitím zápasí skupinka lidí, pradorů a válečných robotů o nadvládu. Situaci ještě zkomplikoval příchod žvatlokače známého pod jménem Spřádač, který je posledním živým zástupcem mocné mimozemské rasy Atheterů. Jaké je Atheterovo místo v komplikovaných plánech Penny Royal? Hrají pradorské a řádové síly této temné UI nevědomky do karet, nebo je to naopak? V posledním dílu trilogie Neala Ashera Proměna zapadnou všechny dílky skládačky do sebe a příběh dospěje k velkému finále na okraji černé díry ukrývající potenciální hrozbu, která může zničit celý Řád i Království.


...konečna Román z cyklu Proměna. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Proměna: Válečná továrna - Neal Asher | Databáze knih ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Román z cyklu Proměna Ve vzdálených končinách vesmíru a na samé hranici Řádu se komplikovaná hra blíží ke svému vyústění. Tajemná a nebezpečná Penny Royal má stále v patách pronásledovatele, do jejichž čela se dostává Brockle, psychop ... Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna - KOSMAS.cz ... . Tajemná a nebezpečná Penny Royal má stále v patách pronásledovatele, do jejichž čela se dostává Brockle, psychopatická forenzní UI. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 0...SOUVISEJÍCÍ KNIHY