Tajemství okamžitého léčení

Tajemství okamžitého léčení - Frank J. Kinslow | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Frank J. Kinslow
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství okamžitého léčení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství okamžitého léčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank J. Kinslow. Číst Tajemství okamžitého léčení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během několika posledních let naučily nové svépomocné metody mnohé lidi jinému pohledu na svět. Kvantové unášení (KU), popisované v knize Tajemství okamžitého léčení, je v této oblasti nejnovější metodou. Je to proces, kterým se dopracujeme čistého uvědomění. Léčení je vlastně vedlejším účinkem toho, že si uvědomujeme. To také znamená, že léčitelem nejste vy, ale čisté uvědomění. To je důležitý rozdíl, který více vynikne s tím, jak se budete v technice kvantového unášení zdokonalovat. Kvantové unášení pracuje mj. na základě jemného dotyku, který tiše a nenápadně aktivuje autonomní nervový systém, jenž spontánně a bezprostředně navodí atmosféru, v níž může dojít k hlubokému léčivému procesu a hojení. Tato úžasná svépomocná metoda je snadno použitelná a nevyžaduje žádné předchozí znalosti – může ji používat kdokoliv. A skutečně ohromujícím je fakt, že nejen ošetřované osobě se dostane hlubokého a uklidňujícího hojení – i člověk, který kvantové unášení aplikuje, zažívá okamžitě dlouhotrvající pocit duševní pohody a blaženosti. Jen tuto metodu vyzkoušejte – budete překvapeni, jakou má kvantové unášení moc!


...ny informace o produktu Kniha Tajemství okamžitého léčení - Frank J ... Kniha: Tajemství okamžitého léčení (Frank J. Kinslow ... ... ... Audiokniha: Tajemství okamžitého léčení (Frank Kinslow ... ... ny informace o produktu Kniha Tajemství okamžitého léčení - Frank J. Kinslow, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemství okamžitého léčení - Frank J. Kinslow. Tajemství okamžitého léčení je nyní k dispozici také jako audiokniha, kterou můžete p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY