Jan Nedvěd: Zpěvník

Jan Nedvěd: Zpěvník - Jan Nedvěd | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Nedvěd
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jan Nedvěd: Zpěvník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jan Nedvěd: Zpěvník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Nedvěd. Číst Jan Nedvěd: Zpěvník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zahrajte si největší hity Jana Nedvěda! Přinášíme nejen písničky, které se staly legendami táborových ohňů, ale také písně ze současného repertoáru Jana Nedvěda a jeho skupiny, se kterými sklízejí na svých vystoupeních neuvěřitelné úspěchy po celé České republice a Slovensku. Zpěvník obsahuje hitovky jako Podvod, Stánky, Ptáčata, Růže z papíru, Kohout, Do kostela, Dopis do nebe, Banská Bystrica, Kamenný mlýn, Živá voda a další. Nepostradatelný zpěvník pro všechny milovníky folku a country!


...d. Jan Nedvěd se narodil roku 1946 v Praze a je jedním z nejvýznamnějších českých folkových a trampských písničkářů ... Zpěvník - Jan Nedvěd ... . Svou hudební kariéru zahájil v beatových kapelách (The Three Long Fingers, The Preachers), ve kterých působil společně se svým bratrem Františkem. Jan Nedvěd - písničky s akordy. 20 let; A od Prešova; Ach synku, synku; AIDS; Albatros; Anny; Banská Bystrica; Básník Nedvědi. Jan a František Nedvědové vyrůstali v Praze na Spořilově, ale hodně času trávili v Lukách pod Medníkem na Sázavě. Je ... Banska Bystrica - Honza Nedved - text s akordy - YouTube ... . Jan a František Nedvědové vyrůstali v Praze na Spořilově, ale hodně času trávili v Lukách pod Medníkem na Sázavě. Jejich začátky ovlivnil beat, hráli ve skupině The Three Long Fingers a také The Preachers. Nejrozsáhlejší zpěvník s akordy na českém internetu. Obsahuje okolo 27000 písní vš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY