Případy soudce Ti. Dlouhý pochod soudce Ti

Případy soudce Ti. Dlouhý pochod soudce Ti - Frédéric Lenormand | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Frédéric Lenormand
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Případy soudce Ti. Dlouhý pochod soudce Ti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Případy soudce Ti. Dlouhý pochod soudce Ti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frédéric Lenormand. Číst Případy soudce Ti. Dlouhý pochod soudce Ti Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Čchang-anu je hlad a nouze, dodávky potravin váznou, obyvatel je příliš, a tak císařovna a dvůr sáhnou po prostém řešení: odsunout půl milionu duší do Luo-jangu. Vyhlásí losování jmen rodin, které budou vypovězeny, ale účelově ho zfalšují, protože se císařovna chce zbavit příbuzných svého zesnulého manžela. Tomu odpovídá i průběh strastiplné cesty, které se z vlastní vůle zúčastní i soudce Ti: někdo chce totiž jednoho po druhém zahubit tchangské prince. Zároveň se do konvoje zapojí – bez soudcova vědomí – i jeho nejmladší dcera, Malý poklad, která se zamilovala do vojáka-tanečníka, jehož jméno je na seznamu exulantů. K průvodu se přidá i první žena soudce Ti paní Lin, protože chce nezdárnou dcerku přivést k rozumu. Cesta je obtížná a navíc je v zájmu nejvyšších míst, aby do Luo-jangu dorazilo co nejméně osob. Kdo likviduje jednoho po druhém prince z dynastie Tchangů? Kdo pronásleduje čtyři sta tisíc obyvatel metropole, které losování odsoudilo k přesídlení do jiného města? To se dozvíme až v závěru. Věrný své vášni pro kriminální případy nás soudce Ti provádí zákruty čínské kultury. Kdo jiný než on by byl s to čelit takovému sledu úskočných vražd, zhroucených mostů a úmyslně poškozených hrází a neztratit přitom nic ze svého důvtipu a klidu?


...y soudce Ti. Dlouhý pochod soudce Ti Autor: Lenormand, Frédéric Nakladatel: Garamond EAN: 9788074074554 ISBN: 978-80-7407-455-4 Originál: Les nouvelles enquetes du juge Ti - La Longue Marche du juge Ti Překlad: Misařová, Vlasta Popis: 1× kniha, brožovaná, 246 stran, česky Rozměry: 12,1 × 19 cm Rok vydání: Kniha Dlouhý pochod soudce Ti ... Případy soudce Ti Dlouhý pochod soudce Ti - Frédéric ... ... ... Frédéric Lenormand vzal na sebe těžkou úlohu, některé případy se mu povedly, některé vůbec ne. Nezatracujme však snahu. Možná se právě teď narodil někdo, kdo uvede nové případy soudce Ti, které budou stejně dobré jako Gulikovy. kolacky. 20.09.2019. Soudce Ti (angl.Judge Dee, příp.Judge Di) je fiktivní postava, hrdina staročínských detektivních příběhů (zejména za dyn ... Paperback: Případy soudce Ti - Dlouhý pochod soudce ... ... . Nezatracujme však snahu. Možná se právě teď narodil někdo, kdo uvede nové případy soudce Ti, které budou stejně dobré jako Gulikovy. kolacky. 20.09.2019. Soudce Ti (angl.Judge Dee, příp.Judge Di) je fiktivní postava, hrdina staročínských detektivních příběhů (zejména za dyn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY