Quilling: Papírový filigrán nejen pro svátek

Quilling: Papírový filigrán nejen pro svátek - Jana Maiksnar Vašíčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Maiksnar Vašíčková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Quilling: Papírový filigrán nejen pro svátek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Quilling: Papírový filigrán nejen pro svátek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Maiksnar Vašíčková. Číst Quilling: Papírový filigrán nejen pro svátek Online je nyní tak snadné!





POPIS


Quilling, nebo také papírový filigrán, je umění využívající proužků papíru, které jsou stáčeny, formovány a lepeny do požadovaného tvaru. Ve výsledku díky správné kompozici jednotlivých tvarů lze vytvořit krásný a originální obrazec. Samotná kniha je na českém trhu ojedinělá, a to především v obsahu přizpůsobeným národnímu prostředí českým zvykům a svátkům. Autorka sama vychází z vlastních několikaletých zkušeností a podnětů vyslyšených především na kurzech quillingu a workshopech, které sama pořádá. Výtvarná metoda jistě zaujme všechny, kteří rádi tvoří něco nového, originálního a neokoukaného. Technika není náročná na materiál a po zapracování ani na čas. Tvořit pomocí papírových proužků mohou už i děti školního věku nebo senioři.


...uilling - papírový filigrán nejen pro svátek" Obsáhlá kniha o výtvarné technice quilling od české autorky ... Quilling - Maiksnar Jana Vašíčková | KOSMAS.cz - vaše ... ... . rok vydání 2012. Více informací ... velikonoční, sváteční quilling, quilling pro děti; Pokud budete chtít do knihy vepsat věnování autorky, napište nám to do poznámky při objednání. Podtitul: Papírový filigrán nejen pro svátek Materiály a pomůcky, základní postupy, užitečné rady a příklady jednotlivých kompozic. Příručka technik papírového filigránu - stáčení, formování a lepení proužků papíru do ... Zrodilo ... Quilling - papírový filigrán nejen pro svátek ... . Příručka technik papírového filigránu - stáčení, formování a lepení proužků papíru do ... Zrodilo se mé dítě, mé dílo... jediná česká kniha o výtvarné technice quilling. Quilling - papírový filigrán nejen pro svátek, Grada 2012 autorka Jana Maiksnar Vašíčková Papírový filigrán nejen pro svátek. Maiksnar Vašíčková ...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY