Sestřičky ve víru osudu

Sestřičky ve víru osudu - Donna Douglasová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Donna Douglasová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sestřičky ve víru osudu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sestřičky ve víru osudu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donna Douglasová. Číst Sestřičky ve víru osudu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Helen právě stojí na své životní křižovatce, bojuje s dominantní matkou, a to jak o svůj milostný život, tak o svou budoucí kariéru. Dora stále miluje Nicka, který je však manželem její nejlepší kamarádky Ruby. Ta ale v sobě skrývá temné tajemství, jež jí může zničit i manželství. Millie má starosti o svého snoubence, který byl poslán do Španělska, kde právě zuří občanská válka. To vše se odehrává na pozadí blížící se světové války, jejíž hlas začíná být slyšet i v Londýně.


...estřičky ve víru osudu Přidat komentář ... Kniha: Sestřičky ve víru osudu (Donna Douglas) | Martinus ... . tami1. 8 30. ledna. Třetí díl mé oblíbené série je stejně dobrý jako ty ostatní, možná lepší. ... Sestřičky ve víru osudu. Douglas, Donna. Vydání: Ikar 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 91209. Anglický román z prostředí londýnské nemocnice Nightingale 30. let 20. století. Trojice kamarádek-studentek ošetřovatelství se připravuje na závěrečné zkoušky a zároveň řeší nesnáze v partnerských vztazích. Hledáte Sestřičky ve víru osudu od Don ... Sestřičky ve víru osudu - Douglas, Donna - Megaknihy.cz ... . Hledáte Sestřičky ve víru osudu od Donna Douglasová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kupte knihu Sestřičky ve víru osudu (Donna Douglasová) s 20 % slevou za 239 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY