Sexy mlékař

Sexy mlékař - Alice Claytonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alice Claytonová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sexy mlékař.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sexy mlékař ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Claytonová. Číst Sexy mlékař Online je nyní tak snadné!

POPIS


Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být… láska?


...Č je jasný top, SEXY FARMÁŘ druhé místo, SEXY MLÉKAŘ je na třetím, ale to jen díky HŘEBCI, který je totální odpad ... Vendi píše do světa: knihovna - A. Clayton: Sexy mlékař ... . Kdybych nečetla hřebce tak by byla odpad tahle kniha. No, jsem ráda, že mám dočteno. Dalších knihy jako je nabíječ se už asi od spisovatelky nedočkáme. Navíc si myslim, že na obálce je herec ... Sexy mlékař Autor: Claytonová, Alice Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020442451 ISBN: 978-80-204-4245-1 Originál: Cream of the Crop Překlad: Vargová, Alžběta Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Hledáte Sexy mlékař od Alice Claytonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete ... Sexy mlékař - Alice Claytonová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Hledáte Sexy mlékař od Alice Claytonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete...SOUVISEJÍCÍ KNIHY