Abeceda módy: Rychlokurs v porozumění módním stylům

Abeceda módy: Rychlokurs v porozumění módním stylům - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Abeceda módy: Rychlokurs v porozumění módním stylům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Abeceda módy: Rychlokurs v porozumění módním stylům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Abeceda módy: Rychlokurs v porozumění módním stylům Online je nyní tak snadné!

POPIS


Móda je všude kolem nás a jen málokdo jí zůstává neovlivněn. A přesto: kolik lidí zná původ "malých černých šatů", buřinky nebo dámského kalhotového kostýmu? Kolik lidí dokáže přesně určit slavnou značku kožené bundy, kterou měl na sobě Marlon Brando v Divochovi nebo proč se kabelce Chanel říká 2.55? Abeceda módy představuje hlavní módní styly uplynulých 200 let a dává je do souvislosti se současnými módními trendy. Vysvětluje charakteristické rysy jednotlivých "looků" - od neoklasicistního po gotiku, od empíru po punk nebo military styl - a rukopisy jednotlivých návrhářských značek. Kapitoly o technikách a materiálech navíc přibližují technické zázemí módní tvorby.


...da módy Abeceda módy: Rychlokurs v porozumění módním stylům Nakladatel: Slovart 2012 Abeceda módy představuje hlavní módní styly uplynulých 200 let a dává je do souvislosti se současnými módními trendy ... Móda, líčení, péče o pleť ... . Kolik lidí dokáže přesně určit slavnou značku kožené bundy, kterou měl na sobě Marlon Brando v Divochovi nebo proč se kabelce Chanel říká 2.55? „Rychlost dodání zboží je i před Vánocemi, v tak náročném období, velmi rychlá. Ceny jsou vždy nižší než v jiných knihkupectvích." Abeceda módy - Rychlokurz v porozumění módním stylům 199 CZK Nové Fiona Ffoulkes - Abeceda módy - Rychlokurs v porozumění módním stylům (2012) Slov ... Kategorie rodina, sex, životní styl ... . Ceny jsou vždy nižší než v jiných knihkupectvích." Abeceda módy - Rychlokurz v porozumění módním stylům 199 CZK Nové Fiona Ffoulkes - Abeceda módy - Rychlokurs v porozumění módním stylům (2012) Slovart Praha 2012, 245 stra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY