Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí

Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí - Carl Hendrick, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Carl Hendrick,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carl Hendrick,. Číst Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ať se zeptáte kteréhokoli pedagoga na kterémkoli kontinentě, pravděpodobně vám potvrdí, že stejně jako se mění doba, mění se i žáci, a tím pádem i vyučování. K tomu, aby vyučování dokázalo zrcadlit moderní dobu a dokázalo předat vědomosti dostatečně efektivně současným žákům, je potřeba nejnovějších výzkumů. Těch je však nepřeberné množství a učitelé nemají čas probírat se všemi materiály, aby nalezli ty, které jsou uplatnitelné v praxi. Carl Hendrick a Robin Macpherson proto oslovili osmnáct předních vzdělavatelů, aby shrnuli nejaktuálnější výzkumy v deseti nejdůležitějších oblastech výuky a představili ty, které se v praxi osvědčily.


...guje ve třídě? ← Pan Kaktus: Příběh ze zahradního města ... Co funguje ve třídě? - Portaro - library catalog ... . ... A jak náročné je převedení výzkumu do praxe ve třídě? V této výjimečné knize se Carl Hendrick a Robin Macpherson ptají 18 současných předních odborníků na vzdělávání, jak přetavit to nejlepší z aktuálních výzkumů do efektivní praxe ... Most mezi výzkumem a praxí Autor: Carl Hendrick ; Robin Macpherson Ať se zeptáte kteréhokoli pedagoga na kterémkoli kontinentě, pravděpodobně vám potvrdí, že stejně jako se mění doba, mění se i žáci, a tím pádem i vyučování. Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí Autor: Hen ... Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí - Robin ... ... . Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí Autor: Hendrick, Carl a Macpherson, Robin Nakladatel: Universum EAN: 9788076173354 ISBN: 978-80-7617-335-4 Překlad: La Roch, Pavla Popis: 1× kniha...SOUVISEJÍCÍ KNIHY