Smrtící řeka

Smrtící řeka - Dervia McTiernan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dervia McTiernan
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrtící řeka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrtící řeka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dervia McTiernan. Číst Smrtící řeka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Irsko, Galway, 1993 – mladý policista Cormac Reilly je poslán k případu, na který už nikdy nezapomene. Dvě zakřiknuté, zanedbané děti – patnáctiletá Maude a její pětiletý bratr Jack – na něj čekají v polorozbořeném vesnickém domku. Nahoře leží jejich matka mrtvá.O dvacet let později se nad hladinu ledových černých vod řeky Corrib vynoří tělo. Zpočátku to vypadá jako jasný případ sebevraždy, ale pak je policejní vyšetřování a celá integrita policie zpochybněna. Cormac se ocitá zpátky u odloženého případu, který jej strašil celou jeho kariéru – co spojuje dvě úmrtí, které dělí dvacet let? Detektiv Reilly postupně odhaluje šokující tajemství a sám si není jistý, komu ze svých kolegů může i nadále věřit.Co se skutečně odehrálo v tom domku, kde se poprvé sešel s Maude a Jackem? Detektivní román Tajemství zatahuje čtenáře hluboko do temného srdce Irska a též klade otázku, kdo člověka ochrání, když autority nemohou – nebo nechtějí.Originální název knihy „The Ruin“ se pohybuje na dvou úrovních. V angličtině slovo „ruin“ znamená devastaci, zhoubu. Irský význam slova „rúin“ představuje „něco skrytého“. Oba významy se hodí na tuto vynikající detektivku plnou starých tajemství a napětí.


...í řeka je nejen thrillerem, kdy se pátrá po zločincích, ale také se zabývá tak trochu byrokracií ... Deník jedné knihomolky...: Sebevražda, nešťastná náhoda ... ... . Nejen v policejní sféře, ale také v sociální, možná vás trochu zarazí, jak fungovalo sociální zabezpečí rodin v Irsku před rokem 1993. Některé věci mi fakt hlava nebrala. S thrillerem "Smrtící řeka" se vydáte na velmi dlouhou cestu za odhalením skutečného pozadí zbytečné smrti hlavního protagonisty Jacka. Chvílemi možná budete tápat, zda jeho smrt spojující dávnou minulost se současností byla opravd ... Detektiv Cormac Reilly: Smrtící řeka - Dervla McTiernan ... ... . Chvílemi možná budete tápat, zda jeho smrt spojující dávnou minulost se současností byla opravdu sebevražda, nešťastná náhoda anebo spíše úkladná vražda? Každopádně vám samotný závěr knihy potvrdí, že všechny postupně ... Smrtící řeka je detektivka s thrillerovými prvky, jejíž děj je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY