Sociální zabezpečení I

Sociální zabezpečení I - Anna Arnoldová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Arnoldová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sociální zabezpečení I.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sociální zabezpečení I ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Arnoldová. Číst Sociální zabezpečení I Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přehledná publikace pro studenty škol s předmětem Sociální zabezpečení, rozdělená do tří částí a aktuálně postihující obsah sociálního zabezpečení v České republice. V praxi se pojmu sociální zabezpečení používá v různém pojetí. V užším pojetí zahrnuje zabezpečení ve stáří, při invaliditě a při ztrátě živitele a sociální péči, v širším pojetí též zabezpečení v nemoci, při pracovním úrazu a nemoci z povolání, mateřství a rodičovství, těhotenství a při nezaměstnanosti.


.... Vyberte kraj a okres podle trvalého bydliště nebo místa podnikání Důchodové sociální dávky vyplácí Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) ... Penále u sociálního a zdravotního pojištění - FinExpert.cz ... . Mezi hlavní otázky k důchodové tématice patří: jak plánovat odchod do důchodu, mám vůbec nárok na důchod, jak je to s výpočtem důchodu, když jsem nemocný, mám nárok na invalidní důchod, jak vysoký budu mít invalidní důchod ... Funkce sociálního zabezpečení je funkce, která řadí sociální státy (státy, které usilují o zajištění blahobytu pro své občany) na méně žád ... MSSZ Brno, pracoviště Gajdošova 7 - statnisprava.cz ... ... Funkce sociálního zabezpečení je funkce, která řadí sociální státy (státy, které usilují o zajištění blahobytu pro své občany) na méně žádoucí, více žádoucí, nebo lhostejné pro každou možnou dvojici sociálních států.. Vstupy funkce zahrnují všechny proměnné, které ovlivňují hospodářský blahobyt ve společnosti. Sociální zabezpečení je systém, který se snaží zajistit sociální stabilitu, přiměřenou a minimální úroveň sociál...SOUVISEJÍCÍ KNIHY