Tisíc dokonalých tónů

Tisíc dokonalých tónů - C.G. Drews | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
C.G. Drews
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tisíc dokonalých tónů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tisíc dokonalých tónů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C.G. Drews. Číst Tisíc dokonalých tónů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Emocemi nabitý příběh o tom, jak se vášeň může změnit v posedlost. Beck nenávidí svůj život. Nenávidí svoji násilnickou matku. Nenávidí svůj domov. A ze všeho nejvíc nenávidí klavír, na který ho matka neustále nutí hrát. Nikdy nebude hrát tak jako ona – předtím než nemoc ukončila její kariéru a proměnila ji v zatrpklou bytost. Ale Beck je příliš slabý, než aby se matce vzepřel a řekl jí, že jeho vášní je skládání vlastní hudby, protože i sebemenší náznak rebelie by mohl skončit násilím. Když ale Beck potká August, ulítlou dívku plnou života, energie a optimismu, začne se v něm probouzet láska a najednou uvidí způsob, jak uniknout své bolestné existenci. Odhodlá se však následovat hlas svého srdce? C.G. Drews je známá blogerka, která převtělila svou lásku ke knihám do napínavého debutu o despotismu, domácím násilí, o síle snů a o naději.


... dokonalých tónů book. Read 1,026 reviews from the world's largest community for readers ... Přečteno: Tisíc dokonalých tónů ... . Emocemi nabitý příběh o tom, jak se vášeň může změnit v po... Kniha Tisíc dokonalých tónů - Když se vášeň změní v posedlost Přidat komentář. Lenísek. 15. dubna. Panebože. Tohle mi neskutečně sedlo. ... Tisíc dokonalých tónů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Om ... Kniha: Tisíc dokonalých tónů - C. G. Drews | Knihy.ABZ.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY