Válka hluku: Chaos 3.

Válka hluku: Chaos 3. - Patrick Ness | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Ness
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka hluku: Chaos 3..pdf


Chcete si knihu přečíst?Válka hluku: Chaos 3. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Ness. Číst Válka hluku: Chaos 3. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve strhujícím závěru populární dystopické trilogie zachvátí planetu Nový svět ničivá válka. Domorodí Sádráci se svým kolektivním myšlením a chováním zmobilizují všechny síly, aby pomstili vyvražděné soukmenovce. Bezohlední vůdci dvou znepřátelených lidských frakcí se chystají bránit své zájmy za každou cenu a do toho se na planetu Nový svět blíží kosmické lodě nových osadníků. V prostředí Hluku, jenž obnažuje všechny myšlenky, jsou následky každého činu a každého slova obrovské. Todd s Violou, dospívající uprostřed válečných krutostí a hrůz, stojí před přetěžkými rozhodnutími a život je nutí zpochybňovat vše, čemu dosud věřili. Najdou v sobě sílu přežít? To se dozvíte v šokujícím fi nále.


...luku (Chaos Walking #3) by. Patrick Ness, Jan Kozák (Translator) 4 ... Válka Hluku - Ness Patrick - Knihkupectví Ládví ... .25 · Rating details · 63,022 ratings · 6,153 reviews Ve strhujícím závěru Nessovy napínavé trilogie se do Nového Prentisstownu stahují rovnou tři armády a schyluje se k ničivé válce. Domorodí Sádráci zmobilizují všechny síly, aby pomstili ... See what your friends are reading. Browse Recommendations; Choice Awards; Genres; Giveaways; New Releases Válka Hluku (Monsters of Men) je poslední díl sci-fi dystopické knižní série Trilogie Chaos od amerického spisovatele Patricka Nesse.Knížku vydalo v roce 2010 nakladatelství Walker Books.Český p ... Válka hluku / Chaos (3) --- LEGIE - databáze knih Fantasy ... ... .Knížku vydalo v roce 2010 nakladatelství Walker Books.Český překlad vyšel o dva roky později u nakladatelství Jota. Knížka je vypráv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY