Busny: Tam: Jedeme do Afriky

Busny: Tam: Jedeme do Afriky - Marika Dumková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marika Dumková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Busny: Tam: Jedeme do Afriky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Busny: Tam: Jedeme do Afriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marika Dumková. Číst Busny: Tam: Jedeme do Afriky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém autobuse? Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál. Nápad vyrazit na dobrodružnou cestu vznikl spontánně jednoho večera u piva. Od prvotního nadšení uplynuly dlouhé měsíce zařizování, telefonování, balení a zkoušek, kolik toho naše nervy vydrží. Nakonec to zvládly a my poprvé stanuli na africkém kontinentě. Kniha popisuje náš příběh i každodenní pocity a zážitky, jež oko kamery nezachytilo. O uskutečnění bláznivého plánu, o cestování ve stařičkém busu, o lásce k poznávání. O tom, jaké je vržení uspěchaného Evropana do líně tekoucí řeky afrického času. O krásách i nesnázích na každém kroku, o bláznění ze společného soužití na pár metrech čtverečních, o tom, jak se bojíme a nic nejde, ale hlavně že je sranda. O překročení hranic domova, kontinentu a sebe sama. Cíl je neznámý, jedeme TAM. S předmluvou Janka Rubeše.


...do Afriky. Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém autobuse? Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál ... Busny: Tam: Jedeme do Afriky - KOSMAS.cz ... . Nápad vyrazit na dobrodružnou cestu vznikl spontánně jednoho večera u piva. Tam - Jedeme do Afriky kniha od: Busny. 79 % 15 hodnocení ... Kniha Tam - Jedeme do Afriky je v. Právě čtených: 3x: Přečtených: 24x: Čtenářské výzvě ... V Gaborone plníme povinnosti a jedeme dva dny 853 km do Maunu, města u delty Okavanga. Cesta vede přes poušť Kalahari, je rovná, plochá, suchá a horká a projedeme na ní jen sedm ... BUSNY | Afrika ... ... V Gaborone plníme povinnosti a jedeme dva dny 853 km do Maunu, města u delty Okavanga. Cesta vede přes poušť Kalahari, je rovná, plochá, suchá a horká a projedeme na ní jen sedm zatáček. Setkáme se se čtyřmi VW syncry z Jižní Afriky, míří přes Namibii na Viktoriiny vodopády a část cesty mají stejnou, tak se domlouváme ... tam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY