Do pátku bude vaše dítě jiné: pětidenní plán pro zvládnutí vašeho dítěte

Do pátku bude vaše dítě jiné: pětidenní plán pro zvládnutí vašeho dítěte - Kevin Leman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin Leman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Do pátku bude vaše dítě jiné: pětidenní plán pro zvládnutí vašeho dítěte.pdf


Chcete si knihu přečíst?Do pátku bude vaše dítě jiné: pětidenní plán pro zvládnutí vašeho dítěte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Leman. Číst Do pátku bude vaše dítě jiné: pětidenní plán pro zvládnutí vašeho dítěte Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete mít slušně vychované dítě? Takové, kvůli kterému v obchodě nebudete chtít nepozorovaně zmizet a předstírat, že nejste rodič? Chcete mít charakterní dítě, které se stane silnou osobností? Do pátku bude vaše dítě jiné - nikdy není pozdě je pětidenní akční plán – od pondělí do pátku – který opravdu funguje! Mezinárodně uznávaný odborník na rodinné vztahy, Dr. Kevin Leman, s vtipem odhaluje, proč se vaše děti nevhodně chovají a co s tím můžete dělat. Začněte hned teď.


...tku bude vaše dítě jiné: pětidenní plán pro ... Do pátku bude Váše dospívající dítě jiné Leman Kevin ... ... ... Do pátku bude vaše dítě jiné - nikdy není pozdě je pětidenní akční plán - od pondělí do pátku - který opravdu funguje! Mezinárodně uznávaný odborník na... Zobrazit celý text. Do pátku bude vaše dítě jiné pětidenní plán pro zvládnutí vašeho dítěte. Do pátku bude vaše dítě jiné - nikdy není pozdě je pětidenní akční plán - od pondělí do pátku - který opravdu funguje! Mezinárodně uznávaný odborník na rodinné vztahy, Dr. Kevin Leman, s vtipem odhaluje, proč se vaše d ... Do pátku bude vaše dospívající dítě jiné : pětidenní plán ... ... . Kevin Leman, s vtipem odhaluje, proč se vaše děti nevhodně chovají a co s tím můžete dělat. Do pátku bude vaše dítě jiné - nikdy není pozdě je pětidenní akční plán - od pondělí do pátku - který opravdu funguje! Mezinárodně uznávaný odborník na rodinné vztahy, Dr. Kevin Leman, s vtipem odhaluje, proč se vaše děti nevhodn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY