Lušti a spojuj se zvířátky

Lušti a spojuj se zvířátky - Iva Nováková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Nováková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lušti a spojuj se zvířátky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lušti a spojuj se zvířátky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Číst Lušti a spojuj se zvířátky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud se chystáte na delší cestu a nevíte, jak své ratolesti zabavit, nebo chcete být vybaveni proti nudě v případě špatného počasí, vyzkoušejte naše publikace plné zábavného luštění. V knížce Lušti a spojuj se zvířátky děti naleznou řadu křížovek a spojovaček, po jejichž vyplnění mohou složit dohromady krátké příběhy plné hravých zvířátek. Při hledání řešení se nejen pobaví a zabaví, ale procvičí si též své schopnosti – soustředěnost, pečlivost a pozornost. Určeno dětem od 7 let.


... spojuj se zvířátky Autor: Nováková, Iva Nakladatel: Pierot EAN: 9788073536169 ISBN: 978-80-7353-616-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 40 stran, česky Rozměry: 16,1 × 23,1 cm Rok vydání: 2019 Pokud se chystáte na delší cestu a nevíte, jak své ratolesti zabavit, nebo chcete být vybaveni proti nudě v případě špatného počasí, vyzkoušejte naše publikace plné zábavného luštění ... Lušti a spojuj se zvířátky - Knihkupectví Luxor ... . V knížce Lušti a spojuj se zvířátky děti naleznou řadu křížovek a spo Pokud se chystáte na delší cestu a nevíte, jak své ratolesti zabavit, nebo chcete být vybaveni proti nudě v případě špatného počasí, vyzkoušejte naše publikace plné zábavného luštění. V knížce Lušti a spojuj se zvířátky děti naleznou řadu křížovek a spojovaček, po jejichž vypln ... Lušti a spojuj se zvířátky | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . V knížce Lušti a spojuj se zvířátky děti naleznou řadu křížovek a spo Pokud se chystáte na delší cestu a nevíte, jak své ratolesti zabavit, nebo chcete být vybaveni proti nudě v případě špatného počasí, vyzkoušejte naše publikace plné zábavného luštění. V knížce Lušti a spojuj se zvířátky děti naleznou řadu křížovek a spojovaček, po jejichž vypln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY