Prostor 111

Prostor 111 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prostor 111.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prostor 111 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Prostor 111 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zdá se, že střední Evropa mýtu o západní Arkádii už moc nevěří. Přinejmenším v Polsku a Maďarsku ho nahrazuje mýtus o návratu ztracené velikosti. Jaké jsou další aktuální mýty těchto dvou zemí? Právě tuto otázku si ve 111. čísle revue Prostor pokládají polští a maďarští, ale i čeští autoři nejrůznějších generací i názorového zaměření. Ve svých textech se pokoušejí, jak obsáhnout obrys celého regionu, tak zaostřit na svou vlast. Velký prostor dostávají rovněž spisovatelé a básníci, právě oni jsou totiž těmi, kdo jako první zaznamená změnu společenského klimatu a vznik nových mýtů, které ji doprovázejí.


... Prostor X je rozhovorový pořad časopisu Reflex, který se vyplatí sledovat ... DS Vlaštovka - Home | Facebook ... . Politiků se ptáme na tělo a trváme na odpovědi. Přibližujeme vám životy osobností Česka a pomáháme objevit ty, které ještě neznáte. Dáváme hlas příběhům a tématům, o kterých by se mělo mluvit. Prostor 111 Nakladatel: Sdružení pro vydávání revue Prostor EAN: ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 19,1 × 26 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) ... Pronájem obchodních prostor 111 m2 Nabízíme k pronájmu sam ... Pronájem obchodního prostoru 111 m², Jiráskova, Mladá ... ... . vydání) ... Pronájem obchodních prostor 111 m2 Nabízíme k pronájmu samostatnou obchodní jednotku o celkové výměře 111 m2 ve střeženém areálu v průmyslové zóně. Do jednotky je vstup v úrovni terénu, možnost parkování přímo před budovou. V případě potřeby je m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY