Slovinsko

Slovinsko - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovinsko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovinsko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Slovinsko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohostinné, úchvatné, neokoukané – takové je Slovinsko, malá evropská země, která nabízí velké množství zimního i letního vyžití. Kromě nepřeberné nabídky nejrůznějších sportovních aktivit a adrenalinové zábavy zde najdete také mnoho architektonických skvostů a dechberoucích přírodních parků. Vydejte se po stopách významného slovinského architekta Josipa Plečnika, který ovlivnil také současný vzhled Pražského hradu. Udělejte si výlet k mizejícímu jezeru Cerknica, které je naprostým světovým unikátem. Osedlejte ušlechtilé lipicány, prohlédněte si místní tajuplné jeskyně a ochutnejte zdejší vína originálních chutí. Na vaší cestě vás skvěle provede tento průvodce prestižní řady Rough Guide, který vás zavede na všechna výjimečná a důležitá místa této sympatické země, poradí vám, kde se ubytovat a co ochutnat, a přiblíží vám také bohatou slovinskou historii.


...o (slovinsky Slovenija), oficiálně Slovinská republika (slovinsky Republika Slovenija; výslovnost: [reˈpublika sloˈveːnija]), je středoevropský stát ... Už za šest hodin na pláži u moře. Piran, nejkrásnější ... ... . Samostatné Slovinsko vzniklo roku 1991 jako první z nástupnických států Jugoslávie.Slovinsko je členem OBSE (od 24. 3. 1992), OSN (od 22. 5. 1992), Rady Evropy (od 14. 5. 1993), WTO (od 30. Slovinsko je malebná krajina obklopená Alpami, Jadranským morom, Balkánom, susedí s Talianskom, Chorvátskom aj Maďarskom, vďaka čomu je ľahko dostupná z mnohých európskych miest. Dovolenka v Slovinsku je príležitosťou vidieť pulzujúce mestá, očarujúce dediny, zasnežené kopce a malé pláže. Translation for 'Slovinsko' in t ... Slovinsko - Home | Facebook ... . Dovolenka v Slovinsku je príležitosťou vidieť pulzujúce mestá, očarujúce dediny, zasnežené kopce a malé pláže. Translation for 'Slovinsko' in the free Czech-English dictionary and many other English translations. Slovinsko...SOUVISEJÍCÍ KNIHY