Busny: Tam

Busny: Tam - Busny, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Busny,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Busny: Tam.pdf


Chcete si knihu přečíst?Busny: Tam ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Busny,. Číst Busny: Tam Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém autobuse? Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál. Nápad vyrazit na dobrodružnou cestu vznikl spontánně jednoho večera u piva. Od prvotního nadšení uplynuly dlouhé měsíce zařizování, telefonování, balení a zkoušek, kolik toho naše nervy vydrží. Nakonec to zvládly a my poprvé stanuli na africkém kontinentě. Kniha popisuje náš příběh i každodenní pocity a zážitky, jež oko kamery nezachytilo. O uskutečnění bláznivého plánu, o cestování ve stařičkém busu, o lásce k poznávání. O tom, jaké je vržení uspěchaného Evropana do líně tekoucí řeky afrického času. O krásách i nesnázích na každém kroku, o bláznění ze společného soužití na pár metrech čtverečních, o tom, jak se bojíme a nic nejde, ale hlavně že je sranda. O překročení hranic domova, kontinentu a sebe sama. Cíl je neznámý, jedeme TAM. S předmluvou Janka Rubeše.


...příběh dvou lidí a jednoho medvídka, kteří putují po světě v dodávce ... Busny: Tam - kniha | knihynahory.cz ... . Růžový Volkswagen je nejen dopravní prostředek, ale i domov, dílna a kancelář. Obytným VW T3 Syncro, alias busíkem, jezdí busaři. My jezdíme Busem a jsme Busny. Busny je pořad, jež vzniká za jízdy. ↓↓↓ Marika, David, růžový autobus a cesta napříč Afrikou plná dobrodružství a neočekávaných situací. Cíl neznámý - prostě TAM. Knihu najdete v nabídce KNIHCENTRU... Busny ve ... Busny na cestách - YouTube ... . Cíl neznámý - prostě TAM. Knihu najdete v nabídce KNIHCENTRU... Busny ve starém růžovém busu objeli celou Afriku a teď o svých zážitcích (a že jich bylo!) vyprávějí všem a vš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY