Indiánské léto / El Gaucho

Indiánské léto / El Gaucho - Hugo Pratt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hugo Pratt
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Indiánské léto / El Gaucho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Indiánské léto / El Gaucho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hugo Pratt. Číst Indiánské léto / El Gaucho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dva historické příběhy od dvou slavných tvůrců. Scenáristy a kreslíře Huga Pratta (Corto Maltese) a legendárního mistra evropského erotického komiksu Mila Manary! V příběhu El Gaucho se dostaneme do napoleonských válek, přímo do víru nelítostných námořních bitev a krutých pravidel. A v komiksu Indiánské léto se přeneseme do sedmnáctého století, kde malá skupina osadníků poklidně přežívá poblíž indiánského kmene… než tragická událost rozpoutá krvavou válku. Prattovy scénáře jsou temné, násilné a historicky přesvědčivé, Manarova kresba je nádherná a jeho ženy svůdné.


...eature is not available right now. Please try again later ... Indiánské léto/El gaucho | Comics | GeekCave ... . Indiánské léto je takový incestní vichr z hor ´se mnou nemůžeš nic mít, jseš můj bratr´ ´ne, nejsem, že jo, mámo´ ´já nejsem tvá máma´ scenáristicky, fakt neskutečně prostinké a i když se pár historických faktů, dozvíme aspoň z druhého alba El Gaucho jeden pořád stejně čeká, kdy přijde povinné ... Indiánské léto / El Gaucho Autor: Pratt, Hugo Nakladatel: Crew EAN: 9788074497216 ISBN: 978-80-7449-721-6 Ilustrace: Manara, Milo Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 19,2 × 26 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) V příběhu El Gaucho se dostaneme do napole ... Indiánské léto / El Gaucho (pevná vazba) | ComicsDB ... . vydání) V příběhu El Gaucho se dostaneme do napoleonských válek, přímo do víru nelítostných námořních bitev a krutých pravidel. A v komiksu Indiánské léto se přeneseme do sedmnáctého století, kde malá skupina osadníků poklidně přežívá poblíž indiánského kme...SOUVISEJÍCÍ KNIHY