Ketogenní kuchařka

Ketogenní kuchařka - Celby Richouxová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Celby Richouxová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ketogenní kuchařka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ketogenní kuchařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Celby Richouxová. Číst Ketogenní kuchařka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Severní Ameriku zachvátila nová móda, šířící se do světa. Ketogenní stravování používají herci i sportovci a doporučují je mnozí lékaři.Ani u nás již není tajemstvím, že lze zhubnout bez hladu a ještě si zlepšit zdraví a energii s použitím zvláštní změny jídelníčku. V úvodu knihy autorka vysvětluje základní principy, na nichž je tato dieta postavena. U svých sto padesáti receptů na chutná jídla uvádí také jejich složení z hlediska podílu tuků, cukrů a bílkovin, které se zde značně liší od jiných druhů stravování. Zmiňuje četné internetové zdroje informací k případnému dalšímu poznávání tohoto keto lifestyle, životního stylu mnoha současných lidí. „Během prvních týdnů s ketogenní stravou jsem zaznamenala neuvěřitelně pozitivní změnu po stránce nálady, množství energie a tělesné hmotnosti,“ píše autorka.


...í strava a keto recepty pro rychlé hubnutí v ketoze ... Kniha "Ketogenní kuchařka" ... . Vařte keto podle Paleo snadno. Ke každé objednávce nad 390 Kč získáte dárek zdarma (kalendář, notes nebo ebook) 🛍 Nakupit a vybrat dárek . ... Voňavá kuchařka - Lucie Grusov ... Ketogenní stravování používají herci i sportovci a doporučují je mnozí lékaři. Ketogenní kuchařka - Celby Richouxová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Úvod Ketogenní stravování používají herci i sportovci a doporučují je mnozí lékaři. Ani u nás již není tajemstvím, že lze zhubnout ... Proteinová dieta - jak vypadá vzorový jídelníček? ... . Ani u nás již není tajemstvím, že lze zhubnout bez hladu a ještě si zlepšit zdraví a energii s použitím zvláštní změny jídelníčku. Hledáte Ketogenní kuchařka od Richouxová Celby? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY