Lobo: Soukromý očko

Lobo: Soukromý očko - Alan Grant | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alan Grant
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lobo: Soukromý očko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lobo: Soukromý očko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Grant. Číst Lobo: Soukromý očko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zapomeňte na Philla Marlowa. Zapomeňte na Sama Spadea. Zapomeňte i na Mika Hammera a ostatní másla. Přichází ten nejlepší soukromý detektiv na světě: Lobo. Dokáže vymáčknout přiznání z kohokoliv... bez ohledu na to, jestli je dotyčný vinný nebo ne. Betonové polobotky nosí místo bačkor a rány do hlavy mu jdou jenom k duhu. Ovšem případ Maltézského Zokola bude možná i na něj příliš. Krásné ženy! Tvrdí muži! Létající hrdinové! Pojišťováci! Uříznuté hlavy! Jarabáci! LOBO!


...le tluče intenzivně na brány našeho komiksového trhu a evidentně si vymlátil cestu hluboko do našich srdcí ... Lobo: Soukromý očko - Crew ... . Jak jinak si vysvětlit, že v krátkém sledu CREW posílá do světa další dotisk. Tentokrát se výtisků navíc dočkal sešit Soukromý očko. V něm se Velkej šéf postaví na vlastní nohy. 3DD!3 | 3.10.2019 | Lobo #03: Soukromý očko (2. vydání) |. Stylový kabát a kloubouk z námezního lovce soukromý vočko prostě udělá a kdo s tím má problém zdechne. Pátrání po receptu na megavýbušninu plné mrtvol, mluvících hlav a jarabáků nabízí porci přisprostlé ... Lobo - Soukromý očko | Komiksbox - ráj komiksů ... . Pátrání po receptu na megavýbušninu plné mrtvol, mluvících hlav a jarabáků nabízí porci přisprostlé zábavy s tím nevětším hovadem ve vesmíru v hlavní roli. Stylový kabát a klobouk z námezdního lovce soukromý očko prostě dělá a kdo s tím má problém, tak ať zhebne. Oblíbený vesmírný lovec lidí, nesmrtelný Lobo j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY