Zvuk slunečních hodin

Zvuk slunečních hodin - Hana Andronikova | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Andronikova
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvuk slunečních hodin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvuk slunečních hodin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Andronikova. Číst Zvuk slunečních hodin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihu mám právě rozečtenou a moc se mi líbí. Ani jsem nečekala, že to bude tak výborné, poutavě psané a propracované čtení, v žádném případě nejde o tuctový příběh s nosnou tematikou Holocaustu. Věřím, že poslední stránky, které mi ještě zbývají, už neporuší nic z dojmu, který jsem dosud získala. České soudobé literatuře se víceméně vyhýbám, mám pocit že osobití autoři kvalitních, ne-povrchních a ne-vyumělkonaých příběhů u nás vymizeli a hle, dočkám se překvapení v podobě Hany Andronikové. Nikde jsem o její tvorbě nic nečetla, až nedávno, v souvislosti s jejím nedávným úmrtím, mi přišel do ruky článek o jejím životě, který zřejmě uměla žít naplno a poctivě. Plná a poctivá je též tato kniha.


...unečních hodin 2001; Nebe nemá dno 2010; Ženy vidí za roh 2009; Schůzky s erotikou 2005; všech 6 knih autora ... Hana Andronikova - Zvuk slunečních hodin - Zvuk slunečních ... ... . Podobné knihy. Hana 2017; Skleněný pokoj 2013; Vyhnání Gerty Schnirch 2009; Kniha Zvuk slunečních hodin je v Zvuk slunečních hodin je román české spisovatelky Hany Andronikové publikovaný v roce 2001.. Román vypráví příběh Tomáše Kepplera, stavaře pracujícího za první republiky pro firmu Baťa, jeho ženy Rachel a syna Daniela.Děj se postupně ze Zlína přesouvá do Indie a pak zpět do Evropy zasažené druhou světovou válkou.. Autork ... Zvuk slunečních hodin - Hana Andronikova | KOSMAS.cz ... ... .Děj se postupně ze Zlína přesouvá do Indie a pak zpět do Evropy zasažené druhou světovou válkou.. Autorka používá postmoderní vypravěčské ... Zvuk slunečních hodin book. Read 41 reviews from the world's largest community for readers. Román přirozeným a vynalézavým způsobem spojuje několik rovin... Holocaust: Zvuk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY