Co to je toto?: Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám

Co to je toto?: Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co to je toto?: Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co to je toto?: Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co to je toto?: Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uspořádat význačným osobnostem sborník k životnímu jubileu bývala dříve samozřejmost. Pro přispěvatele radost. Pro čtenáře rozkoš z počtení. V případě sborníku Co to je toto? se sešli literární přátelé Ivana Wernische, aby společně oslavili básníkovy sedmdesátiny: Ajvaz, Dudík, Dvorský, Dynka, Fišmeister, Goldfam, Holub, Hrbáč, Hruška, Hvížďala, Chlíbec, Chobot, Janatka, Kafka, Kaprál, Koťátko, Kotyk, Král, Kremlička, Nowicki, Ohnisko, Olič, Palla, Pitínský, Pížl, Přidal, Reiner, Rozehnal, Rybáková, Řezníček, Salava, Slanina, Soukupová, Stančík, Stašek, Svěrák, Šanda, Šrut, Trojak, Vokolek, Voráč.


...adě sborníku Co to je toto? se sešli literární přátelé Ivana Wernische, aby společně oslavili básníkovy sedmdesátiny: Ajvaz, Dudík, Dvorský, Dynka, Fišmeister, Goldfam, Holub, Hrbáč, Hruška, Hvížďala, ... INFORMATORIUM ... ... Zobrazit celý text. Co to je toto? Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám. Přidat recenzi ... (Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám) Titul je na partnerském skladu >10ks - doručujeme za 2 pracovní dny Vaše cena s DPH: 199 Kč 175 Kč Předcházející knižní tipy najdete ZDE TIP TÝDNE - Beletrie RŮZNÍ: Co to je toto? - Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám (Druhé město) Čtyři desítky českých básníků a prozaiků, ale i jeden novinář a jeden nakladatelský redaktor skládají žijícímu klasikovi české poezie poctu třemi typy textů. Co to je toto? Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám ... Co to je toto? Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám . Uspořád ... Co to je toto? Sborník k sedmdesátinám Ivana Wernische ... ... . Co to je toto? Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám ... Co to je toto? Ivanu Wernischovi k sedmdesátinám . Uspořád...SOUVISEJÍCÍ KNIHY