Nesvatí svatí a jiné příběhy

Nesvatí svatí a jiné příběhy - Tichon Ševkunov | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tichon Ševkunov
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nesvatí svatí a jiné příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nesvatí svatí a jiné příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tichon Ševkunov. Číst Nesvatí svatí a jiné příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Nesvatí svatí vypráví o světě, z nějž se příchozímu nechce vrátit zpět. O světě klášterů a mnichů, o hledání a nalézání, o zápasech a protivenstvích. Setkáme se tu i s humorem, se situacemi, které mají do šablonovitých představ o církevním životě daleko. Desítky příběhů skládají pestrou mozaiku náboženského života současného Ruska. Nalezneme tu vyprávění o duchovních cestách známých osobností jako Bulat Okudžava, Sergej Bondarčuk, Georgij Žukov či Andrej Bitov. Setkáme se i s příběhy osob zcela neznámých, ale v autorových očích svatých. Nesvatí svatí jsou zároveň svědectvím o skrytém životě církve v dobách bolševického režimu, o konspiraci a upřímné snaze zachovat si víru a svobodu, i o úskalích postsovětských časů. Nesvatí svatí se stali legendární a oblíbenou četbou. Celkový náklad tištěných vydání v ruštině přesáhl dva miliony kusů. Kniha slaví úspěch i v angličtině, francouzštině, italštině, polštině, srbštině, řečtině či finštině. Je určena pro všechny, kdo se chtějí dozvědět o Rusku a jeho duchovnosti přímo od pramene.


... Nesvatí svatí a jiné příběhy. Autor: biskup Tichon Ševkunov ... Nesvatí svatí a jiné příběhy - Tichon Ševkunov | Knihy ... ... . Počet strán: 512 Väzba: viazaná väzba Jazyk: český jazyk Rozmery: 145 x 210 mm ISBN: 978-80-7465-214-1 Vydavateľstvo: Nakladatelství Pavel Mervart, 2017 Edícia: Mimo edíciu Anotácia: „Nesvätí svätí" patrí medzi najlepšie duchovné knihy dnešných ... Všechny informace o produktu Kniha Nesvatí svatí a jiné příběhy - Tichon Ševkunov, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nesvatí svatí a jiné příběhy - Tichon Ševkunov. Nesvatí svatí a jiné příběhy Autor: Ševkunov, Tichon Nakla ... Nesvatí svatí a jiné příběhy - Tichon Ševkunov | Kniha na ... ... . Nesvatí svatí a jiné příběhy Autor: Ševkunov, Tichon Nakladatel: Pavel Mervart EAN: 9788074652141 ISBN: 978-80-7465-214-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 512 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Nesvatí svatí a jiné příběhy Autor: Ševkunov, Tichon Nakladatel: Pavel Mervart EAN: 978807465...SOUVISEJÍCÍ KNIHY