Prasklé zrcadlo

Prasklé zrcadlo - Agatha Christie | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prasklé zrcadlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prasklé zrcadlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Prasklé zrcadlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slečna Jane Marplová prožívá snad až příliš poklidné dny v St. Mary Mead a touží po rozptýlení. Náhoda ji svede dohromady s Heather Badcockovou, znalou nejžhavějších místních klepů – především o filmové hvězdě Marině Greggové a jejím manželovi, režiséru Jasonu Ruddovi, nových obyvatelích Gossington Hall. Nedlouho poté se v jejich sídle koná dobročinný večírek – a jedna z návštěvnic na něm za podivných okolností umírá. Místní policie je bezmocná a Scotland Yard také s rozumem v koncích. Naštěstí mohou těžit z pozoruhodných postřehů slečny Marplové – a ta se nikdy nemýlí.


... zrcadlo book. Read 1,253 reviews from the world's largest community for readers ... Praskle zrcatko — sklo-zrcatka ... . Na dobročinném večírku krásné filmové hvězdy Mariny Greggové a j... - I prasklé zrcadlo je pro temnou bytost nepoužitelné. Pokud chcete článek použít na jiné prokletí než na rozbité zrcadlo, přečtěte celý článek jako ostatní a naspod textu najdete pokyny, jak rituál upravit pro váš případ . Vesnička St. Mary Mead zažívá okamžiky slávy. V rozlehlém sídle Gossin ... Proč byste neměli mít v bytě sušené květiny? Nejčastější ... ... . Vesnička St. Mary Mead zažívá okamžiky slávy. V rozlehlém sídle Gossington Hall se spolu se svým manželem, mladým britským režisérem Jasonem Ruddem, usadila hollywoodská hvězda Marina Greggová, která v Anglii připravuje svůj nejnovější film. Všichni… Edito, vyrobte si ze svého rozbitého zrcadla zrcadlo ochranné. Rozbité zrcadlo věštívalo v dřívějších dobách smůlu a neštěstí. To je sice ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY