Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2

Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 - Alena Nekovářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Nekovářová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Nekovářová. Číst Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice Čeština pro život 2 volně navazuje na úspěšnou konverzační příručku Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, Čeština pro život. Opět je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům, kteří již mluví česky, a přesto se chtějí ve svém vyjadřování dále zdokonalovat. Čeština pro život 2 zachycuje dalších 15 témat týkajících se běžných situací každodenního života, mezi něž patří nová, často diskutovaná, aktuální témata jako např. Moderní komunikace, Ve světě českých médií, Jak být dlouho fit? apod. Praktické a komunikativní zaměření učebnice probouzí neustálou aktivitu studentů. Východiskem každé lekce jsou úvodní otázky doplněné ilustracemi. Vstupní text (monolog, dialog, anketa) a následující úkoly k textu prověří porozumění a schopnost samostatného vyjadřování. V učebnici je posílen konverzační blok, který obohacují fotografie, ilustrace, grafy a křížovky. Oddíl je strukturován tak, aby nabízel množství podnětů jak pro týmovou práci, tak i pro individuální rozšiřování slovní zásoby. Poslechová cvičení (na přiloženém CD) posilují zapamatování nově osvojené frazeologie a zároveň dávají návod, jak reagovat v konkrétní situaci. Autentičnosti jazyka je dosaženo užitím běžně mluveného slova, včetně hovorových výrazů. Novinkou učebnice jsou krátké články vybrané z denního tisku. Součástí učebnice jsou klíč, přepisy poslechových cvičení, stručný přehled české gramatiky a slovní zásoba s německým a anglickým překladem. Úspěšná práce s učebnicí předpokládá znalost češtiny na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce. Další informace najdete na www.czechforlife.cz.


...e Čeština pro život 2 / Czech for life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 volně navazuje na úspěšnou konverzační příručku Čeština pro život ... Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs ... ... . Opět je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům, kteří již mluví česky, ale přesto se chtějí ve svém vyjadřování dále zdokonalovat a ... Čestina pro život / Czech for Life / Tschechisch fürs Leben. Čeština pro život 2 / Czech for Life 2/ Tschechisch fürs Leben 2. Zajímavé odkazy. Informace pro cizince. Informace o češtině. Informace o Česku Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs ... Nekovářová Alena. Čeština pro život 2. Czech for Life 2 ... ... . Zajímavé odkazy. Informace pro cizince. Informace o češtině. Informace o Česku Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 Autor: Nekovářová, Alena Nakladatel: Akropolis EAN: 9788087481523 ISBN: 978-80-87481-52-3 Popis: 1× kniha, 2× CD, flexi, 360 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2012 Hier können Sie Čeština pro život 2 im Sparset ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY