Liberec: Urbanismus, architektura, industriál, pomníky, objekty, památky

Liberec: Urbanismus, architektura, industriál, pomníky, objekty, památky - Jaroslav Zeman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Zeman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Liberec: Urbanismus, architektura, industriál, pomníky, objekty, památky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Liberec: Urbanismus, architektura, industriál, pomníky, objekty, památky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Zeman. Číst Liberec: Urbanismus, architektura, industriál, pomníky, objekty, památky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha předkládá především dochovaný architektonický fond z období 19. a 20. století, ale zaznamenán je také Liberec současnosti, který se mění doslova před očima. Text se rovněž věnuje zeleni města, památkové ochraně, industriálním komplexům, podzemí a zaniklým, obnoveným i nově instalovaným drobným památkám, jako jsou kašny, pomníky a sochy. Charakteristiku reprezentativních staveb doplňují profily významných architektů, projektantů a stavitelů.


...ředkládá především dochovaný architektonický fond z období 19 ... Liberec klesl z architektonické první ligy do okresního ... ... . a 20. století, ale zaznamenán je také Liberec současnosti, který se mění doslova před očima. Text se rovněž věnuje zeleni města, památkové ochraně, industriálním komplexům, podzemí Podtitul: Urbanismus, architektura, industriál, pomníky, objekty, památky Monografie shrnuje urbanistický a architektonický vývoj města Liberec. Prostřednictvím textu a barevných fotografií provází kniha lib ... Tip Liberec: Urbanismus, architektura, industriál, pomníky ... ... . Prostřednictvím textu a barevných fotografií provází kniha libereckou architekturou od 16. století do současnosti. Kniha předkládá především dochovaný architektonický fond z období 19. a 20. století, ale zaznamenán je také Liberec současnosti, který se mění doslova před očima. Liberec: urbanismus, architektura, industriál, pomn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY