Rasputinovo proroctví

Rasputinovo proroctví - Steve Berry | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Berry
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rasputinovo proroctví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rasputinovo proroctví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Berry. Číst Rasputinovo proroctví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Carské Selo, 1916. Podivínský kněz Rasputin pronáší během rozhovoru s carevnou Alexandrou mysteriózní proroctví: předpovídá vlastní smrt a varuje, že pokud ho zavraždí někdo z carových příbuzných, žádný člen Mikulášovy rodiny nepřežije následující dva roky. Předkládá vyděšené carevně vizi občanské války a Něvy plné krve, ale zároveň i naději na spásu. Znovuvzkříšení carské pokrevní linie je podle jeho slov podmíněno tím, že největší provinilec nahlédne svou vinu a dvanáct dalších viníků zemře… Moskva, současnost. Atlantský právník Miles Lord přijíždí do Moskvy, aby se jako člen Carské komise pokusil nalézt osobu s romanovskou krví, jíž se podařilo přežít bolševický masakr a která by vahou svého původu dokázala zasáhnout do neblahého dění v dnešním Rusku. Snaha Carské komise se pochopitelně stane středem zájmu rozličných mocenských skupin, které se za pomoci podstrčených důkazů snaží prosadit vlastního kandidáta, jenž by následně sledoval jejich – povýtce neušlechtilé – cíle. A mezi tím vším kličkuje Miles Lord, který zjišťuje, že komusi jeho práce v Carské komisi vadí natolik, že se ho rozhodl zabít. Podaří se Lordovi rozluštit Rasputinovo proroctví a zároveň zůstat naživu?


...inovo proroctví. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Rasputinovo proroctví - Steve Berry — Kniha.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Rasputinovo proroctví Přidat komentář. speciale88. 14.06.2019. Kniha mě bavila. Zajímavý děj i lehce se mi četla. ... Rasputinovo proroctví book. Read 1,079 reviews from the world's ... Kniha: Rasputinovo proroctví (Steve Berry) | Martinus ... . Zajímavý děj i lehce se mi četla. ... Rasputinovo proroctví book. Read 1,079 reviews from the world's largest community for readers. Carské Selo, 1916. Podivínský kněz Rasputin pronáší během ... PROLOG Alexandrovský palác, Carské Selo, Rusko, 28. října 1916. A. lexandra, vládkyně vší Rusi, bděla. Když zaslechla, jak se otevřely dveře, otočila se ... Všechny informace o produktu Kniha Raspu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY