Kouzelný svět domova

Kouzelný svět domova - Denisa Prošková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Denisa Prošková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelný svět domova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelný svět domova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Denisa Prošková. Číst Kouzelný svět domova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dominik a Týna mají doma tajného kamaráda Františka, pavoučka pro štěstí. František všechno pozoruje z nadhledu svého pavučinkového obydlí, a tak vidí i to, co lidem často unikne. Například, že doma má každý předmět svůj příběh a že každý dům nebo byt má tajné dveře. Ve své další knize nabízí Denisa Prošková předškolákům a malým školákům bohatě ilustrovanou procházku po zdánlivě všedním domově jedné povedené rodiny.


...te Kouzelný svět domova od Denisa Prošková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kouzelný svět domova - Denisa Prošková | Databáze knih ... . 33 prodejen po celé ČR Kouzelný svět domova. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kouzelný svět domova Dominik a Týna mají doma tajného kamaráda Františka, pavoučka pro štěstí. ... Kouzelný svět domova | Pro Ženy CZ ... . ... Kouzelný svět domova Dominik a Týna mají doma tajného kamaráda Františka, pavoučka pro štěstí. František všechno pozoruje z nadhledu svého pavučinkového obydlí, a tak vidí i to, co... Kouzelný svět domova Prošková Denisa ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY