Medicína založená na důvěře: O nebohém pacientovi v postmoderní době

Medicína založená na důvěře: O nebohém pacientovi v postmoderní době - Hana Konečná, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Konečná,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Medicína založená na důvěře: O nebohém pacientovi v postmoderní době.pdf


Chcete si knihu přečíst?Medicína založená na důvěře: O nebohém pacientovi v postmoderní době ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Konečná,. Číst Medicína založená na důvěře: O nebohém pacientovi v postmoderní době Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní odborná lékařská literatura je plná termínů jako holistická medicína, medicína personalizovaná, komplexní, psychosomatická, behaviorální, biografická, na pacienta orientovaná zdravotní péče, narativní medicína, medicína založená na důkazu, bio-psycho-sociální přístup k pacientovi, systémový přístup atd.Autoři v textu této knihy hledají důvody příchodu těchto „nových“ medicín. Publikace se věnuje historickému kontextu, jazykovým pastem, psychosomatickým teoriím, preventivní medicíně, způsobům poznání a poznávání v kontextu postmoderní filozofie, metodologii výzkumu, stavu současné medicíny. Jako základní a univerzální vykládací a interpretační princip je v knize využíván příběh (autoři vycházejí z vlastní sbírky čítající přes 1000 příběhů o stonání). Tímto textem se obracejí především k budoucím zdravotníkům, zdravotnickým manažerům či pacientům ve snaze ukázat jim oblasti medicíny, o kterých možná nevědí, a nabídnout jim jakousi mapu terénu, v němž se zdravotník a pacient pohybují.


...Medicína založená na důvěře -- O nebohém pacientovi v postmoderní době - Hana Konečná; Tonko Mardešić; Danica Slouková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... ZN 24_2012 by Ambit Media, a.s. - Issuu ... . Medicína založená na důvěře: O nebohém pacientovi v postmoderní době Hana Konečná, Tonko Mardešić, Danica Slouková Medicína založená na důvěře: O nebohém pacientovi v postmoderní době. ... Medicína založená na důvěře Autor: Konečná, Hana, Mardešić, Tonko a Slouková, Danica Nakladatel: Galén EAN: 9788072628780 ISBN: 978-80-7262-878- Popis: 1× kniha, brožovaná, 155 st ... Medicína založená na důvěře - O nebohém pacientovi v ... ... . ... Medicína založená na důvěře Autor: Konečná, Hana, Mardešić, Tonko a Slouková, Danica Nakladatel: Galén EAN: 9788072628780 ISBN: 978-80-7262-878- Popis: 1× kniha, brožovaná, 155 stran, česky Medicína založená na důvěře . 9,16 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... O nebohém pacientovi v po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY