Ryzlink ostrý jako nůž: Vinařská krimi

Ryzlink ostrý jako nůž: Vinařská krimi - Věra Fojtová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Fojtová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ryzlink ostrý jako nůž: Vinařská krimi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ryzlink ostrý jako nůž: Vinařská krimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Fojtová. Číst Ryzlink ostrý jako nůž: Vinařská krimi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ryzlink ostrý jako nůž je druhým příběhem z řady vinařských krimi a opět se odehrává v kouzelném jihomoravském kraji pod Pálavou, mezi vinohrady, vinnými sklípky a vinaři. Při sběru hroznů pro výrobu ledového vína je jedné prosincové, už mrazivé noci nalezen na konci vinohradu mrtvý vinař Ruda Jelínek. Byl zabit jediným bodnutím nože do zad. Kdo vinaře zabil? A proč? Jsou čtyři možné důvody vraždy: závist, zášť, zamilovanost a ziskuchtivost. A tak kriminalista kapitán Otakar Kuba začíná pátrat po člověku, který mohl mít kterýkoliv z uvedených důvodů, aby Rudu Jelínka zabil.


...ostrý jako nůž je druhým příběhem z řady vinařských krimi a opět se odehrává v kouzelném jihomoravském kraji pod Pálavou, mezi vinohrady, vinnými sklípky a vinaři ... E-knihy > Beletria > Česká próza | Martinus ... . Při sběru hroznů pro výrobu ledového vína je jedné prosincové, už mrazivé noci nalezen na konci vinohradu mrtvý vinař Ruda Jelínek. Ryzlink ostrý jako nůž je druhým příběhem z řady vinařských krimi a opět se odehrává v kouzelném jihomoravském kraji pod Pálavou, mezi vinohrady, vinnými sklípky a vinaři. Při sběru hroznů pro výrobu ledového vína je jedné prosincové, už mrazivé noci nalezen na konci vinohradu mrtvý vinař Ruda Jelínek. Ryzlink ostrý jako nůž je druh ... Kniha: Ryzlink ostrý jako nůž Vinařská krimi | Knihy.ABZ.cz ... . Při sběru hroznů pro výrobu ledového vína je jedné prosincové, už mrazivé noci nalezen na konci vinohradu mrtvý vinař Ruda Jelínek. Ryzlink ostrý jako nůž je druhým příběhem z řady vinařských krimi a opět se odehrává v kouzelném jihomoravském kraji pod Pálavou, mezi vinohrady, vinn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY