Vražedný advent: Matylda na stopě 2

Vražedný advent: Matylda na stopě 2 - Ivana Hutařová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Hutařová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vražedný advent: Matylda na stopě 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vražedný advent: Matylda na stopě 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Hutařová. Číst Vražedný advent: Matylda na stopě 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podzim se pomalu sune k zimě a Matylda Pekárková je doma. A stále si neujasnila, co bude celé dny, kromě příprav na Vánoce a procházek s fenkami Dorotkou a její novou kamarádkou Madlou, dělat.Z rozjímání o volném čase a bezradnosti, co s ním, ji vytrhne někdejší kolegyně Lenka s nabídkou brigády. Matylda by mohla utřídit zanedbaný archiv na svém bývalém pracovišti. Manžel Petr není dvakrát odvázaný, dcera Alena se také diví, proč maminka nechce odpočívat. Jen syn Filip vše lakonicky zhodnotí slovy: "Alespoň nám nezesenilníš!" Jak se však dá předpokládat, pohodové třídění archiválií vyústív nečekané záhady a zapeklitá propojení zdánlivě nesouvisejících událostí. A nebyla by to Matylda, aby všem záhadám nepřišla na kloub - jak by také ne, když už má dvě psí pomocnice, které jí v pátrání ochotně pomáhají!


...ý advent -- Matylda na stopě 2 - Hutařová, Ivana; Mayerová, Klára ; Podzim se pomalu sune k zimě a Matylda Pekárková je doma ... Vražedný advent (Ivana Hutařová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . A stál e si neujasnila, co bude celé dny, kromě příprav na Vánoce a proch ázek s fenkami Dorotkou a její novou kamarádkou Madlou, ... Vražedný advent, Matylda na stopě 2 A nebyla by to Matylda, aby se kolem ní zase něco nepřihodilo. I tentokrát se, ze zdánlivě bezvýznamné věci, vyklube pořádný kriminální případ, ve kterém není nouze o napětí a dokonce ani o vraždu. Podzim se pomalu sune k zimě a Matylda Pekárková je doma. A stále si neujasnila, co bude celé dny, kromě příprav na Vánoce ... Vražedný advent / Matylda na stopě (2) --- PITAVAL ... ... . Podzim se pomalu sune k zimě a Matylda Pekárková je doma. A stále si neujasnila, co bude celé dny, kromě příprav na Vánoce a procházek s fenkami Dorotkou a její novou kamarádkou Madlou, dělat. Z rozjímání o volném čase a bezradnosti, co s ním, ji vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY