Maska: v proměnách času a kultur

Maska: v proměnách času a kultur - Kateřina Ebelová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Ebelová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Maska: v proměnách času a kultur.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maska: v proměnách času a kultur ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Ebelová. Číst Maska: v proměnách času a kultur Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výpravná publikace s více jak 700 barevnými fotografiemi a kresbami je zaměřena na odborníky i laickou veřejnost se zájmem o masky, výtvarné umění, sběratelství.Rukopis je ve své koncepci jedinečný tím, že spojuje proměny identity člověka jak maskou, líčením a trvalou proměnou skarifikací. Postihuje historické i současné trendy dekorativního i kultovního "maskování" člověka v kultuře různých světadílů. V takové podobě nebylo téma dosud nikde zpracováno a je zcela originální. prof. PhDr. Ludvík Baran, DrSc., DrHc.Předmětem mimořádně dobře zpracované knihy Kateřiny Ebelové je fenomén masek v mezikulturní a historické perspektivě. V současné době neexistuje takto koncipovaná práce, která by zájemcům o fenomén masek umožnila orientovat se v dané problematice.PhDr. Václav Soukup, CSc.


...proměnách času a kultur Ebelová Kateřina ... E-kniha: Maska (Kateřina Ebelová) | Martinus ... . Maska v proměnách času a kultur. Ebelová Kateřina. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Kniha Maska v proměnách času a kultur je rozdělena do tří . celků, první se věnuje charakterizaci masek, vztahům mezi maskou, jejím nositelem a divákem a zabývá se také různými funkcemi a použitím masek. Druhá část je věnována maskám z pěti ... Masky | Knihy.ABZ.cz ... . Druhá část je věnována maskám z pěti kontinentů, v jednotlivých kapitolách jsou stručně charakterizované masky ... Maska v proměnách času a kultur. V sobotu 8.6.2013 , pod názvem „Maska v proměnách času a ku...SOUVISEJÍCÍ KNIHY