Sex, drogy & cyb n roll

Sex, drogy & cyb n roll - Petr Heteša | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Heteša
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sex, drogy & cyb n roll.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sex, drogy & cyb n roll ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Heteša. Číst Sex, drogy & cyb n roll Online je nyní tak snadné!

POPIS


Není to tak daleká budoucnost. Rolling Stones možná ještě hrají, i když sešroubovaní ze spousty implantátů. Úžasné a skvěle prosperující město New Chrome je tvořeno osmi šestipodlažními levely, z nichž čtyři jsou nad zemí a čtyři pod zemí. Jedná se ovšem o dva úplně odlišné světy. Horní ovládá software, spodní drogy. Jerry Gibwill se shodou okolností pohybuje přesně na rozhraní těchto dvou tak protichůdných světů. A proto když dojde k jejich neodvratnému konfliktu, ocitá se nechtěně v centru dění. Ale není to konflikt mezi lidmi, nýbrž roztržka právě mezi softwarem a drogami. Když pak kolem Jerryho začínají umírat jeho přátelé, rozhodne se to řešit po svém. Pořídí si pistoli. A pak začne ten pravý kyberpunkový mazec... Samostatný román.


...sex drogy a rock n roll !!!!! This feature is not available right now ... Sex, drogy & cyb'n'roll | O2 Knihovna ... . Please try again later. Všechny informace o produktu Kniha Sex, drogy & cyb'n'roll, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sex, drogy & cyb'n'roll. Sex, drogy & cyb'n'roll od 195 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Sex, drogy & cyb'n'roll 2012; Démoni jsou věční 2009; Nevermore Baltimore 2010; Zajatci Minecraftu 2014; Spousta času na smrt 2010; všech 27 knih autora. Podobné knihy. Underground 2020; Kniha Sex, drogy & cyb'n'roll je ... Kniha: Sex, drogy & cyb'n'roll (Petr Heteša) | Martinus ... . Podobné knihy. Underground 2020; Kniha Sex, drogy & cyb'n'roll je v Sex, drogy a cyb´n´roll je skvěle vystřižené dílko, které nám zapadá skvěle do kyberpunku a potěší n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY