Zvěrolékař v akci

Zvěrolékař v akci - Jan Herčík, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Herčík,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvěrolékař v akci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvěrolékař v akci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Herčík,. Číst Zvěrolékař v akci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jan Herčík, špičkový a oblíbený český veterinář, již počtvrté přichází s příběhy, které psal sám čtyřnohý život. Nahlédneme do jeho kliniky v Horoměřicích, ve které on i jeho kolegové vrátili zdraví či zachránili život mnoha mazlíčkům v nesnázích, přeneseme se do útulné hospůdky na Okoři, abychom vyslechli občas těžko uvěřitelné zvířecí historky, dozvíme se, kam se schovávají kočky Petra Hapky a zda se může z churavého psíka stát obávaná šelma, plenící kurníky široko daleko… Ve vyprávění známého lékaře a milovníka zvířat nechybí humor, láska, dojemné happy endingy i smíření s odchodem do věčných psích lovišť. Jako již tradičně je zaznamenala Alena Hrachovcová.


...nická kniha Zvěrolékař v akci Julian Norton - Zvěrolékař v akci Otevřít stranu 99 Ukázky ... Zvěrolékař v jednom kole II (8) - TV program - televizní ... ... . Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Ke stažení. Zvěrolékař v akci: Úsměvné příběhy čtyřnohých pacientů. Julian Norton ... Zvěrolékař v akci Autor: Norton, Julian Nakladatel: Alpress EAN: 9788075438744 ISBN: 978-80-7543-874-4 Originál: A Yorkshire Vet - Through the Seasons Překlad: Vlčková, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: Kniha se asi neměla jmenovat Zvěrolékař v akci, ale něco jako Povídky o zvířátkách. Hodně slabé. O veterinární praxi se člověk nedozvěděl zhola nic. Knížka mě postupně ... Dvere v akci levne levně | Blesk zboží ... . Hodně slabé. O veterinární praxi se člověk nedozvěděl zhola nic. Knížka mě postupně tak znechucovala, že jsem posledních několik stránek ani nedočetla a nemyslím si, že jsem o něco přišla. Knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY