Ať se ti život povede!

Ať se ti život povede! - Guy Gilbert | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Guy Gilbert
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ať se ti život povede!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ať se ti život povede! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Gilbert. Číst Ať se ti život povede! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor v krátkých kapitolách nabízí opěrné body všem, kdo chtějí dát smysl své existenci, ať jsou jakéhokoli věku, v jakékoli rodinné situaci nebo kterékoli profese. Rozvíjí reflexe protkané krátkými příběhy ze života, jak je jeho zvykem, odpovídá na otázky, jak si poradit ve společnosti, kde jsou hodnoty v pohybu a kde se všechno mění; jak být sám sebou ve světě, kde jsou lidé posedlí konzumem a penězi. Obrací se nejdříve na mladé lidi a pak na starší i nejstarší. Ukazuje možnosti, jak odhalovat krásu světa, pociťovat radost z bytí a ze štěstí žít s ostatními. Knihu ocení čtenáři se zájmem o myšlenky a činnost známého kněze a vychovatele delikventní mládeže, která žije na pokraji společnosti, o humanistický křesťanský pohled na problémy, jež přináší život, na svět i na současné dění. Guy Gilbert je známý francouzský vychovatel delikventní mládeže a kněz. Každý rok vychází jedna až dvě jeho knihy, lidé chodí na jeho přednášky, vyhledávají ho v těžkých situacích, jeho vystoupení přenášejí média. V nakladatelství Portál vyšly jeho knihy Evangelium podle svatého lotra, O dětech a výchově, Buďte světlem, Srdce v ohni a nová vydání dvou oblíbených děl Bratr vyvržených a Až do krajnosti.


... ti život povede! Autor: Gilbert, Guy Nakladatel: Portál EAN: 9788026201571 ISBN: 978-80-262-0157-1 Originál: Réusis ta vie! Překlad: Bodnárová, Kateřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Rozměry: 11,8 × ,6 cm Rok vydání: 2012 (1 ... Ať se ti život povede! | KNIHCENTRUM.cz ... . vydání) Ať se ti život povede!: Rady pro každý věk - od mladých po dinosaury (978-80-262-0157-1) Kniha - autor Guy Gilbert, 88 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autor v krátkých kapitolách nabízí opěrné body všem, kdo chtějí dát smysl své existenci, ať jsou jakéhokoli věku, v jakékoli rodinné situaci nebo kterékoli profese. Všechny informace o produktu Kniha Ať se ti život povede!, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ať se ti život povede!. Ať se ti život poved ... Ať se ti život povede! od 111 Kč - Heureka.cz ... . Všechny informace o produktu Kniha Ať se ti život povede!, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ať se ti život povede!. Ať se ti život poved...SOUVISEJÍCÍ KNIHY