Mimozemšťané a Mléčná dráha

Mimozemšťané a Mléčná dráha - Pavel Kubeš, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kubeš,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mimozemšťané a Mléčná dráha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mimozemšťané a Mléčná dráha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kubeš,. Číst Mimozemšťané a Mléčná dráha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes tolik populární téma o mimozemských civilizacích, transformaci vědomí a evoluci lidstva autoři přibližují prostřednictvím zcela jiného úhlu pohledu, než jaký byl a je doposud předkládán například na základě výpovědí a odkazů dávných civilizací. Připomínají nám prapůvod člověka, odkud přichází, kam skrze své pozemské životy směřuje i jaký je smysl jeho poslání nejen zde na Zemi, ale i v celé galaxii. Člověk dostává možnost uvědomit si v plném rozsahu sílu moci svých myšlenek a jejich vliv na ostatní bytosti vesmíru. Poutavá vyprávění lidí, kteří se setkali s mimozemskými bytostmi, a zejména šokující a přitom do známých faktů logicky zapadající pointa knihy ovlivní čtenáře na celý život.


...mšťané a Mléčná dráha Autor: Kubeš, Pavel a Kubešová, Pavla Nakladatel: Bohemia-disc EAN: 9788090403550 ISBN: 978-80-904035-5- Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 10,5 × 18,5 cm Rok vydání: 2012 Dnes tolik populární téma o mimozemských civilizacích, transformaci vědomí a evoluci lidstva autoři přibližují prostřednictvím zcela jiného úhlu pohledu, než jaký byl a je doposud předkládán například na základě výpovědí a odkazů dávných civilizací ... Bylo dokázáno přemisťování mimozemšťanů po celé Mléčné ... ... . Kniha: Mimozemšťané a Mléčná dráha Autor: Pavel Kubeš ; Pavla Kubešová Dnes tolik populární téma o mimozemských civilizacích, transformaci vědomí a evoluci lidstva autoři přibližují prostřednictvím zcela jiného úhlu pohledu, než jaký byl a je d ... Kniha: Mimozemšťané a Mléčná dráha | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha: Mimozemšťané a Mléčná dráha Autor: Pavel Kubeš ; Pavla Kubešová Dnes tolik populární téma o mimozemských civilizacích, transformaci vědomí a evoluci lidstva autoři přibližují prostřednictvím zcela jiného úhlu pohledu, než jaký byl a je d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY