Proměnná hvězda

Proměnná hvězda - Robert A. Heinlein, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert A. Heinlein,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Proměnná hvězda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proměnná hvězda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert A. Heinlein,. Číst Proměnná hvězda Online je nyní tak snadné!

POPIS


V románu Roberta A. Heinleina Cizincem v cizí zemi je příběh marťanského umělce tak soustředěného na svou práci, že si ani nevšimne vlastní smrti a dokončí své dílo. Pro Marťany, kteří po smrti stejně nikam neodchází, ale prostě se z nich stanou Staří, vyvstala ožehavá otázka: má být dílo posuzováno podle měřítek pro tvorbu živého umělce, nebo podle měřítek pro posmrtné dílo? Podobná situace nastala i tady, poprvé na této planetě. Tahle kniha vznikla v posmrtné spolupráci. Na začátku bylo jednomu ze spoluautorů sedm let a dokončena byla až sedmnáct let po smrti druhého.


...á hvězda je hvězda, jejíž hvězdná velikost (zdánlivá jasnost), popř ... Proměnná hvězda - Robert A. Heinlein; Spider Robinson ... ... . i spektrum, se mění v pravidelných nebo nepravidelných časových obdobích.. Podle základních příčin změn jasnosti rozlišujeme proměnné hvězdy do dvou skupin: fyzické proměnné hvězdy - celkový zářivý tok a tedy i jasnost samotné hvězdy se skutečně mění, například kvůli pulzacím Hvězdy - multimediální učební text. Až systematické záznamy v 18. stol. Vedly k pozdějším objevům. Θ Se ... General Public | aavso.org ... . Až systematické záznamy v 18. stol. Vedly k pozdějším objevům. Θ Serpentis byla přesvědčivě označena za proměnnou E. Pigottem (Pigott, Edward (1753?-1825) ) díky dokumentovaným podežřením G Montanariem o století dříve. This page was last edited on 20 December 2018, at 05:56. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional...SOUVISEJÍCÍ KNIHY