Česká gramatika v kostce: Arabská verze

Česká gramatika v kostce: Arabská verze - Pavla Bořilová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Bořilová,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká gramatika v kostce: Arabská verze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká gramatika v kostce: Arabská verze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Bořilová,. Číst Česká gramatika v kostce: Arabská verze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyřstránková příručka o něco většího formátu než A4, tištěná na oboustranně laminované křídě. Její inovovaná, rozšířená verze z roku 2010 je určena začátečníkům a středně pokročilým studentům češtiny jako cizího jazyka, k občasnému nahlédnutí ji však využijí i pokročilí mluvčí. Představuje jednoduchý přehled základních gramatických a lexikálních jevů, důležitých pro úspěšnou každodenní komunikaci, který je vždy po ruce. Nekopíruje mechanicky tradiční gramatická pravidla, ale přizpůsobuje výklad vnímání a potřebám cizojazyčných mluvčích (využívá např. barevné kódování pro značení gramatického rodu, zjednodušené schéma ilustrující vyjadřování směru a lokace apod.).


...šechny informace o produktu Česká gramatika v kostce - arabská verze, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Česká gramatika v kostce - arabská verze ... Kniha Česká gramatika v kostce - čínská verze | Knihy pre ... ... . Česká gramatika v kostce Autor: Bořilová, Pavla a Holá, Lída Nakladatel: Akropolis EAN: 9788074700217 ISBN: 978-80-7470-021-7 Popis: 1× kniha, skládaná, 4 strany, česky Rozměry: 22 × 28,5 cm Rok vydání: 2012 (česká gramatika v kostce - arabská verze) Další popis zobrazit. Czech Grammar in a Nutshell is a four-page guide in a slightly larger than A4 format, printed on card laminated on both sides. This new, expanded version of 2012 is intended for b ... Česká gramatika v kostce ... . Czech Grammar in a Nutshell is a four-page guide in a slightly larger than A4 format, printed on card laminated on both sides. This new, expanded version of 2012 is intended for beginners and intermediate students of Czech as a foreign language, although more advanced ... Zboží ze stejné kategorie - Česk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY