Ekonomie nejen k maturitě 2: Podniková ekonomie

Ekonomie nejen k maturitě 2: Podniková ekonomie - Zdeněk Mend, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Mend,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ekonomie nejen k maturitě 2: Podniková ekonomie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ekonomie nejen k maturitě 2: Podniková ekonomie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Mend,. Číst Ekonomie nejen k maturitě 2: Podniková ekonomie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve srovnání s prvním dílem je tento druhý díl ještě propracovanější, s více ilustracemi a více stranami. Špičkově graficky zpracovaná učebnice, psaná moderní, srozumitelnou a názornou formou. Stáhněte si ukázku z těchto stránek a sami posuďte kvalitu učebnice. Druhý díl "Ekonomie nejen k maturitě" navazuje na díl první, ovšem použít jej lze i zcela samostatně. Jak již název napovídá, učebnice je zaměřena na ekonomii podniku - především tedy objasňuje cíle podniku, odůvodňuje jeho vznik i existenci a vysvětluje vztahy podniku k národnímu hospodářství. Publikace dále uvádí podmínky zániku podniku, popisuje jevy a procesy probíhající uvnitř podniku a zabývá se i vnějšími vztahy, které navazují na činnosti podniku. Uvedeny jsou i příznivé a nepříznivé důsledky určitého chování podniku a je zde vysvětleno, že podniková ekonomie je nejen teoretickou vědní disciplínou, ale i disciplínou praktickou. Autoři při tvorbě vycházeli z obecné ekonomické teorie a čerpali poznatky z celé.


...informácie o produkte Ekonomie nejen k maturitě 2 Podniková ekonomie, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Ekonomie nejen k maturitě 2 Podniková ekonomie ... Ekonomika nejen k maturite levně | Blesk zboží ... . Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - Zlámal Jaroslav. Ve srovnání s prvním dílem je tento druhý díl ještě propracovanější, s více... Všechny informace o produktu Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání - Zlámal Jaroslav, Mendl Zdeněk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomi ... Ekonomie nejen k maturitě 2 Podniková ekonomie od 6,16 ... ... . - Podniková ekonomie - 2.vydání - Zlámal Jaroslav, Mendl Zdeněk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ekonomie nejen k maturitě 2. - Podniková ekonomie - 2.vydání - Zlámal Jaroslav, Mendl Zdeněk. Druhý díl "Ekonomie nejen k maturitě" navazuje na díl první, ovšem použít jej lze i zcela samostatně. Jak již název napovídá, učebnice je zaměřena na ekonomii podniku - především tedy objasňuje cíle podniku,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY